działania marketingowe

Ta niedroga obsługa marketingowa firmy to działania marketingowe i informatyczne, które realizujemy krok po kroku. Zapłacisz nam za:

 • oznaczenie i konfigurację celów po to, byśmy poznali profil klienta i mogli tworzyć skuteczne reklamy,
 • systematycznie pozyskiwanie stałych i dobrze płacących klientów z całego kraju lub okolicy,
 • utrzymanie i rozwój firmowej witryny.

Tę ofertę kierujemy głównie do małych i średnich, lokalnych firm. Ich właścicielom proponujemy wspólne wytyczenie celów, które oznaczymy i skonfigurujemy w Google Analytics. Do reklamy ich przedsiębiorstw wykorzystamy możliwości popularnych systemów reklamowych. Odnajdziemy i będziemy systematycznie pozyskiwać klientów z kraju lub okolicy. Zajmiemy się administracją i rozwojem firmowej strony internetowej.

Za nasze usługi nie zapłacisz wiele. Na nas spocznie odpowiedzialność za trafne dobranie form marketingu i skuteczne pozyskanie klienta. Zajmiemy się systematycznymi aktualizacjami i rozwojem firmowej witryny. Zadbamy o to, by zainwestowane w reklamę firmy pieniądze możliwie najszybciej się zwróciły. Wzmocnimy i przyśpieszymy rozwój Twojej firmy. Wykorzystamy wybrane ze sprawdzonych metod reklamy firmy. To między innymi pozycjonowanie strony, reklama Google ADS, reklama Facebook ADS, copywriting, czy marketing szeptany. Dzięki nim szybko pozyskujemy klientów.

Grupa MMarketing nieustannie się rozwija dzięki zaufaniu, jakim obdarzają nas nasi klienci. Zdalnie zajmujemy się wieloma zagadnieniami, takimi jak kompleksowa obsługa marketingowa, programowanie, copywriting, analityka internetowa, analiza konkurencji, czy obsługa informatyczna. Dostarczamy potrzebne rozwiązania.

Jasne zasady współpracy

Decydując się na współpracę z nami, najpierw dowiesz się, jak będzie wyglądała strategia rozwoju i promocji firmy w internecie oraz ile zapłacisz za obsługę marketingową. Ty zadecydujesz o zakresie oraz czasie trwania współpracy.

Przemyślana strategia i inne korzyści

Nasi klienci są często zaskoczeni możliwościami, jakie im przedstawiamy. Wybierają współpracę z nami, bo:

 • Przejmujemy odpowiedzialność za promocję ich firmy w internecie.
 • Umiejętnie dobieramy i wykorzystujemy najlepsze formy promocji.
 • Tniemy koszty bez straty dla skuteczności reklamy.
 • Myślimy nieszablonowo.
 • Jesteśmy do dyspozycji.
 • Systematycznie omawiamy realizowane strategie.
 • Szybko pozyskujemy pierwszych klientów.
 • Wywiązujemy się z założeń przyjmowanych strategii.
 • Często z naddatkiem osiągamy zakładane cele.

Najczęściej zadawane pytania

Tak, jeżeli za cel przyjmiemy pozyskiwanie klientów lokalnie. W takim przypadku możesz współpracować z nami w ramach najniższego budżetu. Jeśli chcesz pozyskiwać klientów z całego kraju lub Europy, wybierz większy budżet lub napisz do nas w sprawie oferty.

Każda firma, która inwestuje w reklamę internetową, wybiera podobne formy promocji. Dlatego ta oferta ma ogólny opis. Zaczniemy od weryfikacji Twojej firmy. Udostępniony budżet przeznaczymy na konfigurację systemu analitycznego, poprawki na firmowej witrynie włącznie z jej rozwojem (nowe treści, artykuły na blogu i ich dystrybucja), płatną reklamę i nasze wynagrodzenie. Gdy to będzie zasadne, wykorzystamy SEO, płatne publikacje, marketing szeptany i inne skuteczne metody promocji.

Realizujemy dla Ciebie usługę przez 30 dni. W tym czasie wykonamy konkretne działania, które najpierw zaakceptujesz. Postaramy się pozyskać tylu klientów, ilu założyliśmy. Naszą współpracę reguluje przyjęta przez Ciebie oferta, NDA, umowa marketingowo-konsultingowa, którą możesz rozwiązać w dowolnym czasie bez konekwencji.

Zamów usługę na miesiąc

984,00 6 150,00 

Obsługa marketingowa firmy to usługa, którą zamawiasz na jeden miesiąc. Zapłacisz za realizację zaakceptowanego przez Ciebie planu pracy, który poprzedzi analiza. Wpłacony budżet na marketing przeznaczymy w ustalonych proporcjach na płatną reklamę, aktualizację i rozwój firmowej witryny. Jego część stanowić będzie nasze wynagrodzenie.

Mamy status partnera Facebooka. Uczestniczymy w programie partnerskim Google ADS. Prowadzimy skuteczne kampanie reklamowe. Zadbamy o to, by zainwestowane w reklamę firmy pieniądze możliwie najszybciej się zwróciły. Wzmocnimy i przyśpieszymy rozwój Twojej firmy. Wykorzystamy wybrane ze sprawdzonych metod reklamy firmy. To między innymi pozycjonowanie strony, reklama Google ADS, reklama Facebook ADS, copywriting, czy marketing szeptany. Dzięki nim szybko pozyskujemy klientów.

Obsługa marketingowa firmy to usługa, którą kontrolujesz na każdym etapie. Wybierasz wysokość wydatków na reklamę, akceptujesz proponowane zmiany, weryfikujesz postępy. Dodatkowo masz możliwość wstrzymania lub zakończenia współpracy w dowolnym momencie. Bez konsekwencji. Ta oferta jest korzystna dla przedsiębiorcy również dlatego, że ma do dyspozycji w ramach jednej opłaty copywritera, webmastera, specjalistę SEM i SEO. Może za dodatkową, niższą opłatą skorzystać z pomocy programisty.

Wyczyść
SKU: Brak Kategoria:

Każdy przedsiębiorca, który zdecyduje się na zamówienie tej usługi, uczestniczy w uproszczonej procedurze wymiany informacji. Prosimy o:

 1. Dołączenie do uwag zamówienia adresu strony www lub sklepu internetowego firmy.
 2. Dołączenie odnośników do profili społecznościowych, jeżeli nie ma do nich linków na firmowej witrynie.
 3. Dołączenie informacji o tym, czy firma posiada aktywne konta reklamowe (Google ADS, Facebook ADS) i chce samodzielnie rozliczać budżety reklamowe. Warto już na tym etapie zebrać i przesłać do nas numery kont reklamowych.
 4. Dołączenie informacji o tym, czy firma ma poprawnie skonfigurowany Google Analytics i menadżer firmy na Facebooku.

Zasoby Google (Google Analytics, Google Tag Manager) można udostępniać na kontakt@grupammarketing.pl.

Przechodzimy do weryfikacji. Uzupełniamy brakujące dane. Dopełniamy formalności.

Przedsiębiorca, który zdecydował o skorzystaniu z obsługi marketingowej firmy, otrzymuje plan działań na bieżące 30 dni do akceptacji. W opisie oznaczamy zakładaną liczbę pozyskanych leadów. Tuż po akceptacji planu, rozpoczynamy pracę. Jesteśmy na bieżąco w kontakcie. Po 30 dniach przesyłamy raport i założenia na kolejny miesiąc. Klient decyduje o kontynuacji współpracy.

Informacje dodatkowe

Budżet

984 zł, 2460 zł, 6150 zł

jak możemy pomóc?

Zadzwoń do nas lub prześlij prośbę o ofertę na e-mail.

Serdecznie polecam współprace z Panem Mariuszem, prowadzi pozycjonowanie mojego sklepu, a także obsługuje kampanie AdWords. Ogromnie cenię sobie indywidualne podejście do klienta, możliwość kontaktu w każdej chwili, wsparcie i doradztwo. Pan Mariusz to profesjonalista w swojej dziedzinie a przy tym życzliwy człowiek, który rzetelnie doradza jak najlepiej spożytkować dostępny budżet nie zdzierając przy tym. Cieszę się, że trafiłam pod opiekę Grupy MMarketing.

Julita Antoniak-Szczur – pachnacawanna.pl
pachnacawanna.pl