opinie

„Trwająca od 2013 roku, szeroko rozumiana współpraca informatyczna z Panem Mariuszem zaowocowała wprowadzeniem pozytywnych dla firmy zmian. Wdrożenie przez niego nowej wersji firmowej witryny oraz działania promocyjne, prowadzone za pośrednictwem m.in. systemu AdWords oraz Facebooka przełożyły się na wzmożone zainteresowanie ofertą firmy.”

ODF Arkadiusz Nowicki
Właściciel, ODF Arkadiusz Nowicki

„[…] Dzięki rzetelnemu podejściu do współpracy, cierpliwości oraz elastyczności w stosunku do klienta mogę w pełni zarekomendować jej usługi potencjalnym klientom poszukującym fachowców w zakresie tworzenia stron internetowych i wsparcia technicznego.”

RemonTech Jacek Gwizdała
Właściciel, RemonTech Jacek Gwizdała

“Wszystkim tym, którzy ofertę swojej firmy chcą w sposób profesjonalny promować na łamach Internetu, z pełną odpowiedzialnością polecam usługi oferowane przez Pana Mariusza. […] Efektem jego wdrożenia był niemal natychmiast znaczny wzrost liczby odwiedzin promowanych stron, który kolejno przełożył się na pożądaną sprzedaż. W związku z powyższym, ze względu na pełen profesjonalizm, konkurencyjne ceny i indywidualne podejście do powierzonych zadań referuję usługi oferowane przez Pana Mariusza, który bez wątpienia jest godnym polecenia specjalistą w swojej branży.”

Bartex
Właściciel, Bartex Piotr Pawełkiewicz

„Z pełną odpowiedzialnością zaświadczam, że Pan Mariusz Cetnarski to godny polecenia specjalista […] Wszystkim, którzy szukają profesjonalnego, bardzo zaangażowanego i przede wszystkim kompetentnego wsparcia gorąco współpracę z Panem Mariuszem polecam.

Księżycowy Dworek
Tomasz Tyczyński, Kompleks Hotelowo-Parkowy Księżycowy Dworek

“[…] Prowadzone przez Pana Mariusza działania cechuje wysoka jakość za przystępną cenę, a jego usługi w pełni odpowiedzialnie polecam.”

Seltom
Właściciel, Seltom Piotr Kluszczyński