opinie

Serdecznie polecam współprace z Panem Mariuszem, prowadzi pozycjonowanie mojego sklepu, a także obsługuje kampanie AdWords. Ogromnie cenię sobie indywidualne podejście do klienta, możliwość kontaktu w każdej chwili, wsparcie i doradztwo. Pan Mariusz to profesjonalista w swojej dziedzinie a przy tym życzliwy człowiek, który rzetelnie doradza jak najlepiej spożytkować dostępny budżet nie zdzierając przy tym. Cieszę się, że trafiłam pod opiekę Grupy MMarketing.

Julita Antoniak-Szczur – pachnacawanna.pl
pachnacawanna.pl

“Grupa MMarketing jest drugą agencją, z którą podjęłam współpracę, ale pierwszą, z którą współpraca to czysta przyjemność. Po dwóch latach współpracy z jedną z największych agencji reklamowych, która przynosiła niewielkie rezultaty, w której miałam kilku opiekunów, zaryzykowałam i postawiłam na małą agencję. To była bardzo dobra decyzja. Z MMarketing współpracuję od 9 miesięcy, W tej współpracy bardzo cenię sobie wartościową komunikację, uczciwość oraz wyczerpujące odpowiedzi na moje pytania.
Koniec miesiąca, to zawsze szczegółowe podsumowanie. Nie tylko suchy, wygenerowany raport (w poprzedniej agencji tylko na to mogłam liczyć). To również opis wykonanych prac w wykonaniu niezastąpionego Pana Mariusza, szczegóły prac, które udało się wykonać, ich analiza i lista kolejnych prac do wykonania.
Współpraca ta dla Postwood.pl już przynosi efekty, a z MMarketig ufam, że będą one z miesiąca na miesiąc coraz lepsze.
Polecam serdecznie!”

Alicja Domańska Postwood.pl
Właściciel, Postwood.pl

„Trwająca od 2013 roku, szeroko rozumiana współpraca informatyczna z Panem Mariuszem zaowocowała wprowadzeniem pozytywnych dla firmy zmian. Wdrożenie przez niego nowej wersji firmowej witryny oraz działania promocyjne, prowadzone za pośrednictwem m.in. systemu AdWords oraz Facebooka przełożyły się na wzmożone zainteresowanie ofertą firmy.”

ODF Arkadiusz Nowicki
Właściciel, ODF Arkadiusz Nowicki

„[…] Dzięki rzetelnemu podejściu do współpracy, cierpliwości oraz elastyczności w stosunku do klienta mogę w pełni zarekomendować jej usługi potencjalnym klientom poszukującym fachowców w zakresie tworzenia stron internetowych i wsparcia technicznego.”

RemonTech Jacek Gwizdała
Właściciel, RemonTech Jacek Gwizdała

“Wszystkim tym, którzy ofertę swojej firmy chcą w sposób profesjonalny promować na łamach Internetu, z pełną odpowiedzialnością polecam usługi oferowane przez Pana Mariusza. […] Efektem jego wdrożenia był niemal natychmiast znaczny wzrost liczby odwiedzin promowanych stron, który kolejno przełożył się na pożądaną sprzedaż. W związku z powyższym, ze względu na pełen profesjonalizm, konkurencyjne ceny i indywidualne podejście do powierzonych zadań referuję usługi oferowane przez Pana Mariusza, który bez wątpienia jest godnym polecenia specjalistą w swojej branży.”

Bartex
Właściciel, Bartex Piotr Pawełkiewicz

„Z pełną odpowiedzialnością zaświadczam, że Pan Mariusz Cetnarski to godny polecenia specjalista […] Wszystkim, którzy szukają profesjonalnego, bardzo zaangażowanego i przede wszystkim kompetentnego wsparcia gorąco współpracę z Panem Mariuszem polecam.

Księżycowy Dworek
Tomasz Tyczyński, Kompleks Hotelowo-Parkowy Księżycowy Dworek