615,00 2 460,00 

Buzz marketing usługa, którą zrealizujemy zgodnie z przyjętym harmonogramem. Płacisz za audyt oferty, monitoring internetu, stworzenie i dystrybucje informacji, raport.

Kampania ma na celu:

  • Informowanie użytkowników o ofercie twojej firmy i problemach, które rozwiązujesz;
  • Prezentację firmy i wzmocnienie jej obecności na rynku;
  • Wzmocnienie sprzedaży;
  • Wzmocnienie marki;
  • Opcjonalne wzmocnienie pozycjonowania firmowej witryny;

Zakupioną kampanię Buzz marketingu tworzymy po to, by osiągnąć ustalony z Tobą cel. To zwykle dystrybucja informacji, sprzedaż produktów lub pozyskanie klientów. Inwestując w Buzz Marketing, dodatkowo zyskujesz:

  • Informacje o kondycji firmowej witryny lub sklepu internetowego;
  • Pomoc w konfiguracji śledzenia.

Prowadzimy skuteczne kampanie reklamowe. Zadbamy o to, by zainwestowane w reklamę firmy pieniądze możliwie najszybciej się zwróciły. Wzmocnimy i przyśpieszymy rozwój Twojej firmy.

Buzz marketing to usługa, którą kontrolujesz na każdym etapie. Wybierasz wysokość wydatków na reklamę, akceptujesz proponowane zmiany, weryfikujesz postępy. Dodatkowo masz możliwość wstrzymania lub zakończenia współpracy w dowolnym momencie. Bez konsekwencji. Ta oferta jest korzystna dla przedsiębiorcy również dlatego, że ma do dyspozycji w ramach jednej opłaty copywritera, webmastera, specjalistę SEM i SEO. Może za dodatkową, niższą opłatą skorzystać z pomocy programisty.

Wyczyść
SKU: Brak Kategoria:

Każdy przedsiębiorca, który zdecyduje się na zamówienie tej usługi, uczestniczy w uproszczonej procedurze wymiany informacji. Prosimy o:

  1. Dołączenie do uwag zamówienia adresu strony www lub sklepu internetowego firmy.
  2. Dołączenie informacji o tym, czy firma ma poprawnie skonfigurowany Google Analytics.
  3. Dołączenie informacji o tym, co chce osiągnąć dzięki Buzz marketingowi.

Zasoby Google (Google Analytics) można udostępniać na kontakt@grupammarketing.pl.

Przechodzimy do weryfikacji. Uzupełniamy brakujące dane. Dopełniamy formalności.

Przedsiębiorca, który zdecydował o uruchomieniu Buzz marketingu, otrzymuje plan działań do akceptacji. W opisie oznaczamy potencjalne cele (ruch, lead, sprzedaż, liczba publikacji). Tuż po akceptacji planu, rozpoczynamy pracę. Jesteśmy na bieżąco w kontakcie. Po zakończeniu pracy przesyłamy raport. Klient decyduje o kontynuacji współpracy.

Informacje dodatkowe

Budżet

615 zł, 1230 zł, 2460 zł