Nasza firma

GRUPA MMARKETING – rodzinna firma, duże doświadczenie, skuteczne metody

Stawiamy na doświadczenie. Śledzimy trendy. Systematycznie aktualizujemy naszą wiedzę. Działamy z pasją. Podchodzimy z pełnym zaangażowaniem do swoich zadań. Skuteczność naszych działań potwierdzają najlepiej nasi stali i powracający klienci. Podstawa firmy = rodziny to Mariusz Cetnarski oraz Wioleta Cebulak znana w sieci jako Mama Marketing. Nasz tandem wspiera niezależny copywriter, grafik i programista.

W naszej firmie za poszczególne działy – tj. reklamę w internecie, wdrożenia albo modyfikacje witryn i outsourcing usług odpowiadają zawsze róże osoby. Wspólnie realizujemy ograniczoną ilość projektów. Nasi klienci cenią sobie terminowość, mierzalne efekty i sprawny kontakt zawsze z tą samą osobą, która zajmuje się modyfikacją lub promocją oferty ich firmy.

Nasze przykładowe sukcesy:

Prosta kampania linków sponsorowanych – cel wzrost sprzedaży:

Dla klienta, któremu stworzyliśmy sklep internetowy ze sprzętem dla firm z branży budowlanej, który nie był przekonany do kampanii linków sponsorowanych w Google AdWords, uruchomiliśmy kampanię testową. Budżet reklamowy wraz z kuponem podstawowym wyniósł 350 zł. Kwotę inwestycji zmieniliśmy w przychód firmy, który powiększyliśmy blisko dziewięć dziesięciokrotnie.

Optymalizacja strony informacyjnej – cel wzrost liczby zapytań:

Na zlecenie właściciela strony informacyjnej, na której znajduje się opis atrakcji turystycznej na mazurach, przeprowadziliśmy optymalizację witryny. Celem działania było zwiększenie widoczności strony w wyszukiwarce i liczby zapytań o organizację wycieczki do tego miejsca. W efekcie, w porównaniu do ubiegłego roku witrynę odwiedziło blisko 160% więcej użytkowników, którzy trafili na nią z wyszukiwarki. Liczby zapytań o organizację wycieczki, bez zwiększenia budżetu reklamowego wzrosła w porównaniu do tego samego okresu w ubiegłym roku o 40%.

Pozytywny WoMM – cel zaspokojenie potrzeb użytkowników i wzrost sprzedaży:

Pozycjonowanie na trudną frazę – cel wzrost ruchu z wyszukiwarki oraz zwiększenie liczby zapytań o usługę:

Wybrane opinie naszych klientów:

Firma ODF Arkadiusz Nowicki:

„Trwająca od 2013 roku, szeroko rozumiana współpraca informatyczna z Panem Mariuszem zaowocowała wprowadzeniem pozytywnych dla firmy zmian. Wdrożenie przez niego nowej wersji firmowej witryny oraz działania promocyjne, prowadzone za pośrednictwem m.in. systemu AdWords oraz Facebooka przełożyły się na wzmożone zainteresowanie ofertą firmy.”

Firma Bartex Piotr Pawełkiewicz:

„Wszystkim tym, którzy ofertę swojej firmy chcą w sposób profesjonalny promować na łamach Internetu, z pełną odpowiedzialnością polecam usługi oferowane przez Pana Mariusza. Powierzając mu promocję Apteki internetowej Natalia i firmowej witryny Ducenti otrzymałem kompleksowy, rzetelnie realizowany plan marketingowy, który ukierunkowany został na promocję witryn w wyszukiwarkach (pozycjonowanie), marketing szeptany oraz działania na portalach społecznościowych.”

Firma Seltom Piotr Kluszczyński:

„Współpracę z Panem Mariuszem w ramach usług oferowanych przez niego za pośrednictwem Platformy dla firm rozpocząłem z początkiem października 2013 roku. Od tego czasu dał się poznać, jako bardzo dobry specjalista w zakresie szeroko rozumianego doradztwa informatycznego. Dzięki przeprowadzonej SEO optymalizacji oraz wprowadzonym ulepszeniom firmowa witryna stała się czytelna, zaś sklep internetowy w zupełnie nowej odsłonie będzie w pełni gotowy dla przyszłych, wymagających klientów.”

Kamil Sroka Kierownik działu SEO – DevaGroup:

„Współpraca z Panią Wiolettą jest niezwykle owocna. Duże doświadczenie, oraz mocny nacisk na szczegóły powoduje, że wykonane zlecenia są wysokiej jakości. Brak problemów z dotrzymywaniem terminów jest kolejnym argumentem, jaki warto wziąć pod uwagę przy rozpoczęciu współpracy. Gorąco polecam!”

Adnation Management:

”Współpraca przebiegała zgodnie z założonymi projektami i terminami. Na szczególną uwagę zasługuje zrozumienie specyfiki zdywersyfikowanych działań i profesjonalizm. Możemy polecić „Mama marketing„ jako godnego zaufania Partnera Biznesowego.”

Michał Brzozowski – Specjalista ds. marketingu internetowego:

„Bardzo sobie cenię naszą współpracę, gdyż od samego początku aż do teraz przebiega bardzo pomyślnie. Wszystkie działania są wysokim poziomie, a Pani Wioleta jest rzetelne i bardzo terminowa. Polecam serdecznie!”

Agnieszka Gwóźdź – Kuzior www.blogopzp.pl: 
„Firma bardzo profesjonalna zarówno w zakresie umiejętności jak i sposobu wykonywania zleceń. Bardzo szybka realizacja na wysokim poziomie jakościowym. Poza tym firma jest wyjątkowa jeśli chodzi o pomoc osobom nie znającym zagadnień informatycznych, oferuje wsparcie i przejmuje do rozwiązania każdy rodzaj problemu. Godna polecania to zdecydowanie za mało powiedziane!”

Zaufali nam m.in.: