984,00 6 150,00 

Pozycjonowanie strony to usługa, którą zamawiasz na jeden miesiąc. Zapłacisz za realizację zaakceptowanego przez Ciebie planu pracy, który powstanie po szczegółowej analizie. Wpłacony budżet przeznaczymy w ustalonych proporcjach na pokrycie niezbędnych kosztów. Jego część stanowić będzie nasze wynagrodzenie.

Zadbamy o to, by zainwestowane w pozycjonowanie strony pieniądze możliwie najszybciej się zwróciły. Wzmocnimy i przyśpieszymy rozwój Twojej firmy. Wykorzystamy wybrane ze sprawdzonych metod. To między innymi link building, copywriting, czy rozszerzenie funkcjonalności lub obsługę programistyczną. Dzięki nim szybciej pozyskamy klientów.

Pozycjonowanie stron to usługa, którą kontrolujesz na każdym etapie. Wybierasz wysokość wydatków na reklamę, akceptujesz proponowane zmiany, weryfikujesz postępy. Dodatkowo masz możliwość wstrzymania lub zakończenia współpracy w dowolnym momencie. Bez konsekwencji. Ta oferta jest korzystna dla przedsiębiorcy również dlatego, że ma do dyspozycji w ramach jednej opłaty copywritera, webmastera, specjalistę SEM i SEO. Może za dodatkową, niższą opłatą skorzystać z pomocy programisty.

Wyczyść
SKU: Brak Kategoria:

Każdy przedsiębiorca, który zdecyduje się na zamówienie tej usługi pozycjonowania strony, uczestniczy w uproszczonej procedurze wymiany informacji. Prosimy o:

  1. Dołączenie do uwag zamówienia adresu sklepu internetowego lub strony internetowej firmy.
  2. Dołączenie informacji o tym, czy firma ma poprawnie skonfigurowany Google Analytics.
  3. Dołączenie informacji o tym, czy firma ma podpięty Google Search Console.

Zasoby Google (Google Analytics, Google Tag Manager, Goolge Search Console) można udostępniać na kontakt@grupammarketing.pl.

Przechodzimy do weryfikacji. Uzupełniamy brakujące dane. Dopełniamy formalności.

Przedsiębiorca, który zdecydował o skorzystaniu z usługi pozycjonowania strony, otrzymuje plan działań na bieżące 30 dni do akceptacji. W opisie oznaczamy cele. Tuż po akceptacji planu, rozpoczynamy pracę. Jesteśmy na bieżąco w kontakcie. Po 30 dniach przesyłamy raport i założenia na kolejny miesiąc. Klient decyduje o kontynuacji współpracy.

Informacje dodatkowe

Budżet

984 zł, 2460 zł, 6150 zł