reklama sklepu internetowego

Cieszy nas, że interesujesz się skuteczną reklamą sklepu internetowego. Doskonale rozumiemy potrzeby przedsiębiorców, którzy zastanawiają się jak promować i wypromować sklep internetowy. Dla nich przygotowaliśmy tę ofertę. To obsługa marketingowa sklepu internetowego. Elastyczna usługa, na której realizację masz wpływ. Decydującym na współpracę z nami w ramach tej oferty, proponujemy i wdrażamy wybrane z poniższych metod pozyskanie klienta:

 • Reklama Google ADS – stworzenie nowego lub optymalizacja i rozwój istniejącego konta reklamowego.
 • Reklama Facebook ADS – np. reklama na zimny ruch, do grupy podobnych odbiorców, remarketing. Kompletna konfiguracja, optymalizacja i rozwój reklamy na dedykowanym koncie reklamowym.
 • Pozycjonowanie sklepu internetowego – optymalizacja techniczna i link building.
 • Aktualizacja sklepu internetowego  – 2-3 publikacje informacyjne na blogu w miesiącu.
 • Marketing szeptany  – dystrybucja wybranych informacji na forum odbiorców zainteresowanych ofertą.
 • Sieć afiliacyjna, kampanie sprzedażowe SoMe.
 • Rozszerzenie funkcjonalności  – wdrożenie rozwiązań, które zwiększą sprzedaż i odzyskiwanie utraconych koszyków.

Grupa MMarketing nieustannie się rozwija dzięki zaufaniu, jakim obdarzają nas nasi klienci. Zdalnie zajmujemy się wieloma zagadnieniami, takimi jak kompleksowa obsługa marketingowa, programowanie, copywriting, analityka internetowa, analiza konkurencji, czy obsługa informatyczna. Dostarczamy potrzebne rozwiązania.

Jasne zasady współpracy i przemyślana strategia

Decydując się na współpracę z nami, dowiesz się, jak będzie wyglądała strategia rozwoju i promocji firmy w internecie oraz ile zapłacisz za realizację poszczególnych zadań. Ty zadecydujesz o zakresie oraz czasie trwania współpracy.

Nasi klienci są często zaskoczeni możliwościami, jakie im przedstawiamy. Wybierają współpracę z nami, bo:

 • Przejmujemy odpowiedzialność za promocję ich firmy w internecie.
 • Umiejętnie dobieramy i wykorzystujemy najlepsze formy promocji.
 • Tniemy koszty bez straty dla skuteczności reklamy.
 • Myślimy nieszablonowo.
 • Jesteśmy dyspozycyjni.
 • Systematycznie omawiamy realizowane strategie.
 • Szybko pozyskujemy pierwszych klientów.
 • Wywiązujemy się z założeń przyjmowanych strategii.
 • Często z naddatkiem osiągamy zakładane cele.

Często zadawane pytania

Zaczniemy od weryfikacji Twojej firmy. Udostępniony budżet przeznaczymy na konfigurację systemu analitycznego, poprawki na firmowej witrynie włącznie z jej rozwojem (nowe treści, artykuły na blogu i ich dystrybucja), płatną reklamę i nasze wynagrodzenie. Gdy to będzie zasadne, wykorzystamy SEO, płatne publikacje, marketing szeptany i inne skuteczne metody promocji. Przed rozpoczęciem działań, poznasz strategię. Jeśli nie zaakceptujesz planu, zwrócimy pieniądze.

Realizujemy dla Ciebie usługę przez 30 dni. W tym czasie wykonamy konkretne działania, które najpierw zaakceptujesz. Postaramy się pozyskać tylu klientów, ilu założyliśmy. Naszą współpracę reguluje przyjęta przez Ciebie oferta, NDA, umowa marketingowo-konsultingowa, którą możesz rozwiązać w dowolnym czasie bez konsekwencji.

Zamów usługę na miesiąc

984,00 6 150,00 

Obsługa marketingowa e-commerce to usługa, którą zamawiasz na jeden miesiąc. Zapłacisz za realizację zaakceptowanego przez Ciebie planu pracy, który powstanie po szczegółowej analizie. Wpłacony budżet na marketing przeznaczymy w ustalonych proporcjach na płatną reklamę, aktualizację i rozwój sklepu internetowego oraz opłacenie współpracy z podmiotami zewnętrznymi. Jego część stanowić będzie nasze wynagrodzenie.

Mamy status partnera Facebooka. Uczestniczymy w programie partnerskim Google ADS. Prowadzimy skuteczne kampanie reklamowe. Zadbamy o to, by zainwestowane w obsługę e-commerce pieniądze możliwie najszybciej się zwróciły. Wzmocnimy i przyśpieszymy rozwój Twojej firmy. Wykorzystamy wybrane ze sprawdzonych metod reklamy firmy. To między innymi pozycjonowanie sklepu internetowego, reklama Google ADS, reklama Facebook ADS, copywriting, czy marketing szeptany. Dzięki nim szybko pozyskujemy klientów.

Obsługa marketingowa e-commerce to usługa, którą kontrolujesz na każdym etapie. Wybierasz wysokość wydatków na reklamę, akceptujesz proponowane zmiany, weryfikujesz postępy. Dodatkowo masz możliwość wstrzymania lub zakończenia współpracy w dowolnym momencie. Bez konsekwencji. Ta oferta jest korzystna dla przedsiębiorcy również dlatego, że ma do dyspozycji w ramach jednej opłaty copywritera, webmastera, specjalistę SEM i SEO. Może za dodatkową, niższą opłatą skorzystać z pomocy programisty.

Wyczyść
SKU: Brak Kategoria:

Każdy przedsiębiorca, który zdecyduje się na zamówienie tej usługi, uczestniczy w uproszczonej procedurze wymiany informacji. Prosimy o:

 1. Dołączenie do uwag zamówienia adresu sklepu internetowego firmy.
 2. Dołączenie odnośników do profili społecznościowych, jeżeli nie ma do nich linków na firmowej witrynie.
 3. Dołączenie informacji o tym, czy firma posiada aktywne konta reklamowe (Google ADS, Facebook ADS) i chce samodzielnie rozliczać budżety reklamowe. Warto już na tym etapie zebrać i przesłać do nas numery kont reklamowych.
 4. Dołączenie informacji o tym, czy firma ma poprawnie skonfigurowany Google Analytics i menadżer firmy na Facebooku.

Zasoby Google (Google Analytics, Google Tag Manager) można udostępniać na kontakt@grupammarketing.pl.

Przechodzimy do weryfikacji. Uzupełniamy brakujące dane. Dopełniamy formalności.

Przedsiębiorca, który zdecydował o skorzystaniu z obsługi marketingowej e-commerce, otrzymuje plan działań na bieżące 30 dni do akceptacji. W opisie oznaczamy zakładaną liczbę pozyskanych leadów. Tuż po akceptacji planu, rozpoczynamy pracę. Jesteśmy na bieżąco w kontakcie. Po 30 dniach przesyłamy raport i założenia na kolejny miesiąc. Klient decyduje o kontynuacji współpracy.

Informacje dodatkowe

Budżet

984 zł, 2460 zł, 6150 zł