984,00 6 150,00 

Obsługa marketingowa firmy to usługa, którą zamawiasz na jeden miesiąc. Zapłacisz za realizację zaakceptowanego przez Ciebie planu pracy, który poprzedzi analiza. Wpłacony budżet na marketing przeznaczymy w ustalonych proporcjach na płatną reklamę, aktualizację i rozwój firmowej witryny. Jego część stanowić będzie nasze wynagrodzenie.

Mamy status partnera Facebooka. Uczestniczymy w programie partnerskim Google ADS. Prowadzimy skuteczne kampanie reklamowe. Zadbamy o to, by zainwestowane w reklamę firmy pieniądze możliwie najszybciej się zwróciły. Wzmocnimy i przyśpieszymy rozwój Twojej firmy. Wykorzystamy wybrane ze sprawdzonych metod reklamy firmy. To między innymi pozycjonowanie strony, reklama Google ADS, reklama Facebook ADS, copywriting, czy marketing szeptany. Dzięki nim szybko pozyskujemy klientów.

Obsługa marketingowa firmy to usługa, którą kontrolujesz na każdym etapie. Wybierasz wysokość wydatków na reklamę, akceptujesz proponowane zmiany, weryfikujesz postępy. Dodatkowo masz możliwość wstrzymania lub zakończenia współpracy w dowolnym momencie. Bez konsekwencji. Ta oferta jest korzystna dla przedsiębiorcy również dlatego, że ma do dyspozycji w ramach jednej opłaty copywritera, webmastera, specjalistę SEM i SEO. Może za dodatkową, niższą opłatą skorzystać z pomocy programisty.

Wyczyść
SKU: Brak Kategoria:

Każdy przedsiębiorca, który zdecyduje się na zamówienie tej usługi, uczestniczy w uproszczonej procedurze wymiany informacji. Prosimy o:

  1. Dołączenie do uwag zamówienia adresu strony www lub sklepu internetowego firmy.
  2. Dołączenie odnośników do profili społecznościowych, jeżeli nie ma do nich linków na firmowej witrynie.
  3. Dołączenie informacji o tym, czy firma posiada aktywne konta reklamowe (Google ADS, Facebook ADS) i chce samodzielnie rozliczać budżety reklamowe. Warto już na tym etapie zebrać i przesłać do nas numery kont reklamowych.
  4. Dołączenie informacji o tym, czy firma ma poprawnie skonfigurowany Google Analytics i menadżer firmy na Facebooku.

Zasoby Google (Google Analytics, Google Tag Manager) można udostępniać na kontakt@grupammarketing.pl.

Przechodzimy do weryfikacji. Uzupełniamy brakujące dane. Dopełniamy formalności.

Przedsiębiorca, który zdecydował o skorzystaniu z obsługi marketingowej firmy, otrzymuje plan działań na bieżące 30 dni do akceptacji. W opisie oznaczamy zakładaną liczbę pozyskanych leadów. Tuż po akceptacji planu, rozpoczynamy pracę. Jesteśmy na bieżąco w kontakcie. Po 30 dniach przesyłamy raport i założenia na kolejny miesiąc. Klient decyduje o kontynuacji współpracy.

Informacje dodatkowe

Budżet

984 zł, 2460 zł, 6150 zł