reklama facebook ads

jak możemy pomóc?

Zadzwoń do nas lub prześlij prośbę o ofertę na e-mail.

Serdecznie polecam współprace z Panem Mariuszem, prowadzi pozycjonowanie mojego sklepu, a także obsługuje kampanie AdWords. Ogromnie cenię sobie indywidualne podejście do klienta, możliwość kontaktu w każdej chwili, wsparcie i doradztwo. Pan Mariusz to profesjonalista w swojej dziedzinie a przy tym życzliwy człowiek, który rzetelnie doradza jak najlepiej spożytkować dostępny budżet nie zdzierając przy tym. Cieszę się, że trafiłam pod opiekę Grupy MMarketing.

Julita Antoniak-Szczur – pachnacawanna.pl
pachnacawanna.pl

Usługa konfiguracji nowego lub optymalizacji istniejącego konta reklamowego Facebook ADS. Zapłacisz nam za:

 • weryfikację konta Facebook ADS w zakresie poprawności zbierania istotnych informacji
 • stworzenie jednego zestawu – trzech reklam (np. reklama na ruch, remarketing, produktowa CPC/inteligentna);
 • optymalizację aktywnych reklam w celu poprawy jej skuteczności (systematyczna weryfikacja, cyklicznie wprowadzane zmiany);
 • końcowe podsumowanie rozszerzone o przydatne wskazówki.

Tę ofertę kierujemy głównie do małych i średnich, lokalnych firm. Ich właścicielom proponujemy wspólne wytyczenie celów, które dodatkowo oznaczymy i skonfigurujemy w Google Analytics. Odnajdziemy i będziemy systematycznie pozyskiwać klientów z Europy, kraju lub okolicy. Wyznaczymy wytyczne do poprawy lub opcjonalnie zajmiemy się dopasowaniem i rozwojem firmowej strony internetowej.

Za nasze usługi nie zapłacisz wiele. Na nas spocznie odpowiedzialność za trafne stworzenie kreacji reklamowej, którą zaakceptujesz i skuteczne pozyskanie klienta. Zadbamy o to, by zainwestowane w reklamę firmy pieniądze możliwie najszybciej się zwróciły. Wzmocnimy i przyśpieszymy rozwój Twojej firmy. Jesteśmy uczestnikiem programu Facebook Marketing Partners. Obsługujemy zlecenia związane z opiniowaniem lub realizacją przetargów publicznych w zakresie reklamy internetowej. Realizowaliśmy kampanie zlecane przez:

Grupa MMarketing nieustannie się rozwija dzięki zaufaniu, jakim obdarzają nas nasi klienci. Zdalnie zajmujemy się wieloma zagadnieniami, takimi jak kompleksowa obsługa marketingowa, programowanie, copywriting, analityka internetowa, analiza konkurencji, czy obsługa informatyczna. Dostarczamy potrzebne rozwiązania.

Specjalizujemy się w wybranych formach marketingu. W tym opłacalnej reklamie Facebook ADS. Naszym celem jest maksymalizowanie przychodu. Pracujemy nad każdym elementem, który ma wpływ na skuteczność reklamy na FB. By ją zrealizować, analizujemy firmową witrynę. Poprawność działania narzędzi analitycznych. Jeśli wymagają naprawy — naprawiamy. Wszystko po to, by zlecona przez Ciebie reklama była rentowna.

Dodatkowe korzyści

Nasi klienci są często zaskoczeni możliwościami, jakie im przedstawiamy. Wybierają współpracę z nami, bo:

 • Przejmujemy odpowiedzialność za promocję ich firmy w internecie.
 • Umiejętnie dobieramy i wykorzystujemy najlepsze formy promocji.
 • Tniemy koszty bez straty dla skuteczności reklamy.
 • Myślimy nieszablonowo.
 • Jesteśmy do dyspozycji.
 • Systematycznie omawiamy realizowane strategie.
 • Szybko pozyskujemy pierwszych klientów.
 • Wywiązujemy się z założeń przyjmowanych strategii.
 • Często z naddatkiem osiągamy zakładane cele.

Jasne zasady współpracy

Decydując się na współpracę z nami, najpierw dowiesz się, jak będzie wyglądała strategia rozwoju i promocji firmy w internecie oraz ile zapłacisz za reklamę Google ADS. Ty zadecydujesz o zakresie oraz czasie trwania współpracy.

Często zadawane pytania

TAK. Możesz skorzystać z tej oferty. W ramach tej samej opłaty wykonamy audyt konta Facebook ADS lub zajmiemy się ustawieniem reklamy z wytycznymi do dalszej optymalizacji.

To nie jest problem. Możemy rozliczać budżet reklamowy. Wystawimy zbiorczą fakturę za obsługę i budżet reklamowy.

W sytuacji, gdy poinformujesz nas o chęci zakończenia współpracy, będzie nam przykro. Zostawimy aktywne kampanie. Zdecydujesz czy i co z nimi zrobić.

Tak. Zamawiając reklamę na Facebooku, możesz zlecić nam obsługę reklamy w innych portalach społecznościowych.

Nie! Nad Twoją kampanią pracujemy zgodnie z ustaleniami. Nasze wynagrodzenie jest stałe.

Zamów usługę online

615,00 

Obsługa Facebook ADS to usługa, którą zamawiasz na jeden miesiąc. Płacisz w zależności od potrzeb za audyt konta Facebook ADS, ustawienie reklamy lub reklamę Facebook ADS z optymalizacją.

Kampania zawiera:

 • Stworzenie jednego zestawu z maksymalnie trzema reklamami (np. reklama na ruch/brand, z katalogu, remarketing);
 • Napisanie treści do reklamy Facebook ADS;
 • Przygotowanie grafik, jeśli są wymagane;
 • Transfer wiedzy w zakresie optymalizacji oferty;
 • Opcjonalną bieżącą optymalizację kampanii reklamowej przez jeden miesiąc;

Zakupioną kampanię Facebook ADS tworzymy po to, by osiągnąć ustalony z Tobą cel. To zwykle sprzedaż produktów lub pozyskanie klientów. Inwestując w reklamę Facebook ADS, dodatkowo zyskujesz:

 • Informacje o kondycji firmowej witryny lub sklepu internetowego;
 • Pomoc w konfiguracji struktury Facebook ADS włącznie z implementacją kodów śledzenia oraz połączeniem z innymi systemami.

Uczestniczymy w programie partnerskim Facebook. Prowadzimy skuteczne kampanie reklamowe. Zadbamy o to, by zainwestowane w reklamę firmy pieniądze możliwie najszybciej się zwróciły. Wzmocnimy i przyśpieszymy rozwój Twojej firmy.

Obsługa Facebook ADS to usługa, którą kontrolujesz na każdym etapie. Wybierasz wysokość wydatków na reklamę, akceptujesz proponowane zmiany, weryfikujesz postępy. Dodatkowo masz możliwość wstrzymania lub zakończenia współpracy w dowolnym momencie. Bez konsekwencji. Ta oferta jest korzystna dla przedsiębiorcy również dlatego, że ma do dyspozycji w ramach jednej opłaty copywritera, webmastera, specjalistę SEM i SEO. Może za dodatkową, niższą opłatą skorzystać z pomocy programisty.

Każdy przedsiębiorca, który zdecyduje się na zamówienie tej usługi, uczestniczy w uproszczonej procedurze wymiany informacji. Prosimy o:

 1. Dołączenie do uwag zamówienia adresu strony www lub sklepu internetowego firmy.
 2. Dołączenie informacji o tym, czy firma posiada aktywne konta reklamowe (Facebook ADS), korzysta z menadżera firmy, ma za sobą weryfikację i chce samodzielnie rozliczać budżety reklamowe. Warto już na tym etapie zebrać i przesłać do nas numery kont reklamowych.
 3. Dołączenie informacji o tym, czy firma ma poprawnie skonfigurowany Google Analytics.

Zasoby Google (Google Analytics) można udostępniać na kontakt@grupammarketing.pl.

Przechodzimy do weryfikacji. Uzupełniamy brakujące dane. Dopełniamy formalności.

Przedsiębiorca, który zdecydował o skorzystaniu z obsługi Facebook ADS, otrzymuje plan działań na bieżące 30 dni do akceptacji. W opisie oznaczamy zakładaną liczbę pozyskanych leadów. Tuż po akceptacji planu, rozpoczynamy pracę. Jesteśmy na bieżąco w kontakcie. Po 30 dniach przesyłamy raport i założenia na kolejny miesiąc. Klient decyduje o kontynuacji współpracy.