marketing szeptany

Marketing szeptany to niedroga usługa marketingowa, której wdrożenie warto rozważyć zawsze wtedy, gdy pomoc użytkownikom internetu i dystrybucję informacji w twojej branży można zmienić w przychód. Zapłacisz nam za:

 • analizę potrzeb użytkowników internetu, którzy interesują się produktami lub usługami z twojej branży,
 • przygotowanie strategii promocji z uwzględnieniem regionu, sezonowości, potrzeb użytkowników, możliwości SoMe i potencjału płatnych publikacji,
 • realizację zaakceptowanej strategii.

Tę ofertę kierujemy do przedsiębiorców, którzy budują silną markę i chcą rozszerzyć dotychczasową kampanię reklamową o nowe możliwości. Proponujemy wspólne wytyczenie celów, które oznaczymy w skonfigurowanym Google Analytics. Odnajdziemy i będziemy systematycznie wyszukiwać potencjalnych klientów z kraju lub okolicy. Zajmiemy się nawiązywaniem relacji z liderami opinii, negocjowaniem warunków współpracy, przygotowywaniem treści.

Oferowany tu marketing szeptany jest zgodny z obowiązującymi przepisami. Za nasze usługi nie zapłacisz wiele. Na nas spocznie odpowiedzialność za trafne dobranie metody działania i skuteczne pozyskanie klienta. Zadbamy o to, by zainwestowane w reklamę firmy pieniądze możliwie najszybciej się zwróciły. Wzmocnimy i przyśpieszymy rozwój Twojej firmy.

Grupa MMarketing nieustannie się rozwija dzięki zaufaniu, jakim obdarzają nas nasi klienci. Zdalnie zajmujemy się wieloma zagadnieniami, takimi jak kompleksowa obsługa marketingowa, programowanie, copywriting, analityka internetowa, analiza konkurencji, czy obsługa informatyczna. Dostarczamy potrzebne rozwiązania.

Jasne zasady współpracy

Decydując się na współpracę z nami, najpierw dowiesz się, jak będzie wyglądała strategia rozwoju i promocji firmy w internecie oraz ile zapłacisz za obsługę marketingową. Ty zadecydujesz o zakresie oraz czasie trwania współpracy.

Przemyślana strategia

Nasi klienci są często zaskoczeni możliwościami, jakie im przedstawiamy. Wybierają współpracę z nami, bo:

 • Przejmujemy odpowiedzialność za skuteczną promocję ich firmy w internecie.
 • Umiejętnie dobieramy i wykorzystujemy najlepsze formy promocji.
 • Tniemy koszty bez straty dla skuteczności reklamy.
 • Myślimy nieszablonowo.
 • Jesteśmy do dyspozycji.
 • Systematycznie omawiamy realizowane strategie.
 • Szybko pozyskujemy pierwszych klientów.
 • Wywiązujemy się z założeń przyjmowanych strategii.
 • Często z naddatkiem osiągamy zakładane cele.

Często zadawane pytania

Poznajemy Twoją firmę i jej ofertę. Sprawdzamy potrzeby internautów. Przygotowujemy plan pracy, który musisz zaakceptować. Udostępniony budżet dystrybuujemy na copywriting, monitoring internetu, opłaty za publikacje i nasze wynagrodzenie. Pracujemy po to, by w określonym czasie osiągnąć cel.

Nie! Nie zajmujemy się dodawaniem opinii o produktach/usługach, których nie znamy.

Tak. W dystrybuowanych przez nas treściach znajdują się aktywne linki do oferty. Jeżeli zależy twoim celem jest ich pozyskanie, zapytaj o link building.

Załóżmy, że interesuje cię marketing szeptany dla lokalnej firmy usługowej. Zaczniemy od sprawdzenia przedsiębiorstwa. Poznamy potrzeby lokalnej społeczności. Odnajdziemy portale, fora, grupy społecznościowe. Zaplanujemy plan pracy. Po twojej akceptacji zaczniemy promocję. Na zakończenie otrzymasz raport.

Zamów usługę

615,00 2 460,00 

Buzz marketing usługa, którą zrealizujemy zgodnie z przyjętym harmonogramem. Płacisz za audyt oferty, monitoring internetu, stworzenie i dystrybucje informacji, raport.

Kampania ma na celu:

 • Informowanie użytkowników o ofercie twojej firmy i problemach, które rozwiązujesz;
 • Prezentację firmy i wzmocnienie jej obecności na rynku;
 • Wzmocnienie sprzedaży;
 • Wzmocnienie marki;
 • Opcjonalne wzmocnienie pozycjonowania firmowej witryny;

Zakupioną kampanię Buzz marketingu tworzymy po to, by osiągnąć ustalony z Tobą cel. To zwykle dystrybucja informacji, sprzedaż produktów lub pozyskanie klientów. Inwestując w Buzz Marketing, dodatkowo zyskujesz:

 • Informacje o kondycji firmowej witryny lub sklepu internetowego;
 • Pomoc w konfiguracji śledzenia.

Prowadzimy skuteczne kampanie reklamowe. Zadbamy o to, by zainwestowane w reklamę firmy pieniądze możliwie najszybciej się zwróciły. Wzmocnimy i przyśpieszymy rozwój Twojej firmy.

Buzz marketing to usługa, którą kontrolujesz na każdym etapie. Wybierasz wysokość wydatków na reklamę, akceptujesz proponowane zmiany, weryfikujesz postępy. Dodatkowo masz możliwość wstrzymania lub zakończenia współpracy w dowolnym momencie. Bez konsekwencji. Ta oferta jest korzystna dla przedsiębiorcy również dlatego, że ma do dyspozycji w ramach jednej opłaty copywritera, webmastera, specjalistę SEM i SEO. Może za dodatkową, niższą opłatą skorzystać z pomocy programisty.

Wyczyść
SKU: Brak Kategoria:

Każdy przedsiębiorca, który zdecyduje się na zamówienie tej usługi, uczestniczy w uproszczonej procedurze wymiany informacji. Prosimy o:

 1. Dołączenie do uwag zamówienia adresu strony www lub sklepu internetowego firmy.
 2. Dołączenie informacji o tym, czy firma ma poprawnie skonfigurowany Google Analytics.
 3. Dołączenie informacji o tym, co chce osiągnąć dzięki Buzz marketingowi.

Zasoby Google (Google Analytics) można udostępniać na kontakt@grupammarketing.pl.

Przechodzimy do weryfikacji. Uzupełniamy brakujące dane. Dopełniamy formalności.

Przedsiębiorca, który zdecydował o uruchomieniu Buzz marketingu, otrzymuje plan działań do akceptacji. W opisie oznaczamy potencjalne cele (ruch, lead, sprzedaż, liczba publikacji). Tuż po akceptacji planu, rozpoczynamy pracę. Jesteśmy na bieżąco w kontakcie. Po zakończeniu pracy przesyłamy raport. Klient decyduje o kontynuacji współpracy.

Informacje dodatkowe

Budżet

615 zł, 1230 zł, 2460 zł

jak możemy pomóc?

Zadzwoń do nas lub prześlij prośbę o ofertę na e-mail.

Serdecznie polecam współprace z Panem Mariuszem, prowadzi pozycjonowanie mojego sklepu, a także obsługuje kampanie AdWords. Ogromnie cenię sobie indywidualne podejście do klienta, możliwość kontaktu w każdej chwili, wsparcie i doradztwo. Pan Mariusz to profesjonalista w swojej dziedzinie a przy tym życzliwy człowiek, który rzetelnie doradza jak najlepiej spożytkować dostępny budżet nie zdzierając przy tym. Cieszę się, że trafiłam pod opiekę Grupy MMarketing.

Julita Antoniak-Szczur – pachnacawanna.pl
pachnacawanna.pl