1 968,00 

Strona wizytówka WordPress to wdrożenie za które zapłacisz tylko raz. Każdego roku odnowisz domenę i konto hostingowe. Możesz skorzystać z dodatkowych usług.

W ramach usługi zadbamy o:

 • konto hostingowe bez limitów z opcją przedłużenia o kolejny rok i pomoc w zamówieniu domeny,
 • wdrożenie i konfigurację skryptu WordPress oraz wybranej szaty graficznej,
 • przygotowanie treści na strony – główną, o firmie, o ofercie i do formularza kontaktowego,
 • wdrożenie polityki prywatności,
 • podpięcie i konfigurację Google Analytics,
 • optymalizację i dodanie dostarczonych zdjęć,
 • wdrożenie systemu cache, który skróci czas wczytywania strony,
 • podstawową optymalizację SEO, którą poprzedzi analiza słów kluczowych.

Wybierając tę usługę, masz wpływ na wysokość wydatków i ostateczny kształt projektu. Ręczymy za nasz projekt. Budujemy strony internetowe WordPress, które przyciągają klientów. Umożliwiamy rezygnację z usługi w dowolnym momencie po jej rozliczeniu w zakresie poniesionych kosztów (np. domena, konto hostingowe, licencje). Nowa gotowa strona wizytówka WordPress wzmocni i przyśpieszy rozwój Twojej firmy. Jeżeli masz pytania, zadzwoń. Zobacz nasze portfolio. Ta oferta jest korzystna dla przedsiębiorcy również dlatego, że ma do dyspozycji w ramach jednej opłaty copywritera, webmastera, specjalistę SEM i SEO. Może za dodatkową, niższą opłatą skorzystać z pomocy programisty.

Każdy przedsiębiorca, który zdecyduje się na zamówienie gotowej firmowej strony wizytówki na WordPress, uczestniczy w uproszczonej procedurze wymiany informacji. Prosimy o dołączenie do uwag zamówienia informacji o tym, czy:

 1. Firma dysponuje domeną i kontem hostingowym.
 2. Możliwe jest wskazanie przykładowych witryn, które będą źródłem inspiracji.
 3. Firma dysponuje materiałami (zdjęcia, wideo, linki SoMe, treść), które można wykorzystać na nowej stronie WordPress.

Przechodzimy do weryfikacji. Uzupełniamy brakujące dane. Dopełniamy formalności.

Przedsiębiorca, który zdecydował o skorzystaniu z usługi, otrzymuje plan pracy i informacje o planowanym zakończeniu wdrożenia. Tuż po akceptacji planu, rozpoczynamy pracę. Po maksymalnie 7 dniach udostępnimy demo nowej strony do weryfikacji. Jesteśmy na bieżąco w kontakcie. Po zakończeniu wdrożenia tworzymy kopię bezpieczeństwa i przekazujemy dostępy. Klient decyduje o ewentualnym rozszerzeniu współpracy.