861,00 

Obsługa IT firmy to usługa, którą często wybierają przedsiębiorcy, którzy oczekują od informatyka rozwiązania konkretnych problemów.

W ramach usługi:

  • aktualizujemy popularne skrypty (WordPress, PrestaShop),
  • instalujemy nowe rozszerzenia (tzw. moduły lub wtyczki),
  • uruchamiamy i weryfikujemy witrynę w usłudze Google Analytics, Google Search Console, Google ADS, Pixel Facebook,
  • rozbudowujemy o nowe zakładki firmową stronę internetową,
  • tworzymy i konfigurujemy konta FTP,
  • tworzymy i przywracamy backup,
  • administrujemy pocztą internetową – tworzymy nowe adresy, zmieniamy/odzyskujemy hasła do istniejących skrzynek.

Jeśli masz do rozwiązania inne problemy, zapytaj o to, czy w ramach tej usługi specjalista może zająć się ich rozwiązaniem.

Wybierając tę usługę, masz pod kontrolą wydatki i gwarancję szybkiej obsługi. Ręczymy za naszego specjalistę. Jeśli masz pytania, zadzwoń. Ta oferta jest korzystna dla przedsiębiorcy również dlatego, że ma do dyspozycji w ramach jednej opłaty copywritera, webmastera, specjalistę SEM i SEO. Może za dodatkową, niższą opłatą skorzystać z pomocy programisty.

Każdy przedsiębiorca, który zdecyduje się na zamówienie obsługi IT firmy w zakresie utrzymania lub naprawy firmowej witryny WordPress, WooCommerce, PrestaShop, uczestniczy w uproszczonej procedurze wymiany informacji. Prosimy o dołączenie do uwag zamówienia informacji o:

  1. Adresie firmowej włącznie z opisem problemu i danymi dostępowymi.

Opcjonalnie możemy poprosić o przesłanie danych dostępowych do konta hostingowego i podpięcie widoku usług Google na kontakt@grupammarketing.pl.

Przechodzimy do weryfikacji. Uzupełniamy brakujące dane. Dopełniamy formalności.

Przedsiębiorca, który zdecydował o skorzystaniu z usługi, otrzymuje plan pracy i informacje o planowanym zakończeniu. Tuż po akceptacji planu, rozpoczynamy pracę. Jesteśmy na bieżąco w kontakcie. Podsumowujemy zakończenie prac. Dbamy o bezpieczeństwo przekazywanych danych. Kasujemy je po zakończeniu realizacji zadań.