Tworzenie stron www i sklepów internetowych

Z roku na rok rośnie sprzedaż za pośrednictwem internetu. W taki sam sposób internauci szukają specjalistów i opinii o nich. Szczególnie właściciele nowo powstałych firm powinni o tym pamiętać. Bez profesjonalnej strony www lub sklepu internetowego trudno im będzie zaprezentować firmę i jej ofertę szerszemu gronu konsumentów. Pomagamy to zmienić. Tworzymy nowoczesne witryny internetowe z domeną w wersji na komputery, tablety i telefony. Posiadamy sprawdzone wzorce stron, które dopasowane są do każdej branży. Gotowe w krótkim czasie witryny przekonują klientów do kontaktu z firmą w sprawie usługi lub zamówienia produktów. Poniżej szczegóły naszej oferty.

Tworzenie stron www i sklepów internetowych – nasza oferta oraz cena


Wdrażane przez nas witryny wyprzedzają większość konkurencyjnych stron już na starcie. Posiadamy sprawdzone wzorce, które są dostosowane do każdej branży. Nasza oferta na tworzenie stron www i sklepów internetowych domyślnie rozszerzona jest o doskonalenie ich użyteczności i optymalizację wydajności oraz pod SEO. Jako nieliczni, prócz domeny zapewniamy szybkie serwery hostingowe. Należymy do niewielkiego grona firm, które dodatkowo zapewniają profesjonalne zabezpieczenia, cykliczne aktualizacje skryptów, tworzenie kopii zapasowych, tanie odnowienia, konfigurację bezpłatnej poczty w domenie i nadzór nad wdrożonymi witrynami.

Już na etapie tworzenia projektu, poszczególne elementy strony www lub e-sklepu ustawiamy w taki sposób, żeby miał do nich swobodny dostęp każdy i na każdym urządzeniu. Zawsze dbamy o krótki czas ładowania tworzonych przez nas stron. Precyzyjnie dostosowujemy witryny do wymagań wyszukiwarki i oczekiwań odbiorców. To ważne, ponieważ ten, kto nie potrafi odnaleźć się na witrynie, to po prostu rezygnuje z jej przeglądania. Internauta, który zbyt długo czeka na załadowanie strony, szybko się zniechęca. Zawsze wtedy, gdy na stronie nie znajdzie tego, czego szuka, wyłącza ją. Właściciel źle przygotowanej strony www i e-sklepu traci w takich sytuacjach szansę na zysk. Wiemy jak temu przeciwdziałać.

Nasze dotychczas wdrożone responsywne strony www i sklepy internetowe osiągają mniejsze lub większe sukcesy. Profesjonalnie przygotowane i opisane witryny sprawnie obsługuje niemal każdy użytkownik komputera. Prócz wdrożenia strony www, które realizujemy od 1000 zł netto lub sklepu internetowego, jaki wdrażamy od 2000 zł netto, zapewniamy wsparcie zarówno przed, jak i po zakończeniu zlecenia. Zachęcamy do kontaktu w sprawie tworzenia witryn za pośrednictwem dostępnego tutaj lub w górnym menu formularza kontaktowego. Chętnie przedstawimy Państwu wstępny odpowiedni projekt bez zobowiązania do współpracy.

Profesjonalna strona www lub e-sklep, czyli tworzenie witryn krok po kroku


Zawsze wtedy, gdy trafia do nas przedsiębiorca, którego interesuje tworzenie stron www lub sklepów internetowych dopytujemy go m.in. o branżę, w której działa oraz o to, co powinno znaleźć się na stronie. Niedługo potem przesyłamy do wglądu dopasowane do oczekiwań wzorce. W chwilę po dokonaniu wyboru przez zleceniodawcę rozpoczynamy pracę. W ramach usługi zajmujemy się według ustaleń:

  • Zakupem lub przeniesieniem domeny do rejestratora, który oferuje tanie odnowienie.
  • Dostarczeniem szybkiego serwera hostingowego.
  • Zakupem i konfiguracją certyfikatu SSL, jeśli to konieczne.
  • Zainstalowaniem i konfiguracją niezbędnych skryptów.
  • Tworzeniem docelowej wersji strony www lub sklepu internetowego do dalszego uzupełnienia, lub użytku.
  • Dodatkowymi testami UX i optymalizacją konwersji.
  • Aktualizacjami, modyfikacjami oraz tworzeniem kopii zapasowych.
  • Monitorowaniem dostępności witryny.


Prócz tworzenia stron www i sklepów internetowych w naszej ofercie znajdą Państwo usługi związane z ulepszaniem już działających witryn. Zajmujemy się ich optymalizowaniem, zabezpieczaniem przed zagrożeniami zewnętrznymi, naprawianiem oraz ulepszaniem. W celu skorzystania z tej części oferty zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem +48 607-308-754.


Profesjonalne tworzenie stron www i sklepów internetowych w praktyce

Decydując się na zlecenie stworzenia strony www lub sklepu internetowego warto inwestować w sprawdzone rozwiązania, które pozostaną własnością firmy. Wdrożenie na podstawie sprawdzonego skryptu oraz wzorca, tanie ulepszenia i wsparcie wykonawcy to solidna podstawa sukcesu. Wiemy jak tworzyć profesjonalne witryny. W sierpniu 2017 roku zakończyliśmy kompletne wdrożenie sklepu internetowego, którego właściciel w pierwszym miesiącu osiągnął przychód w wysokości blisko 16 tysięcy złotych przy inwestycji 150 zł brutto w reklamę. Obroty tego sklepu systematycznie rosną. Nasi klienci osiągają sukcesy różnych rozmiarów. Chcesz do nich dołączyć? Skontaktuj się z nami. Telefon kontaktowy 607-308-754.