Outsourcing marketingu

Dobra jakość usług, efekty, elastyczna oferta, sprawnie realizowane zlecenia, raporty zawsze na czas. Pewne wsparcie w realizacji Państwa celów biznesowych.

Outsourcing marketingu to usługa szyta na miarę potrzeb właścicieli firm, agencji reklamowych, marketingowych lub interaktywnych, webmasterów, freelancerów oraz innych specjalistów, którzy zajmują się pozycjonowaniem stron i sklepów internetowych albo kompleksową reklamą w internecie. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z opisaną niżej ofertą.

Ustalone parametry. Dobrej jakości linki.

Pozyskiwanie linków do stron www i sklepów internetowych


Link Building dla stron i sklepów internetowych realizujemy według wymagań zleceniodawców. Średnio 45% pozyskiwanych przez nas linków indeksuje się samodzielnie w ciągu pierwszych dwóch tygodni, dzięki czemu pierwszy wzrost pozycji następuje stosunkowo szybko.

Linkujemy ręcznie z prywatnych witryn, artykułów sponsorowanych, forów, blogów i profili oraz innych źródeł. Budujemy głównie tematyczne profile linków. Znaczy to tyle, że do strony hotelu pozyskujemy odnośniki z witryn lub tematów, które tworzą i czytają zainteresowani wypoczynkiem internauci. To pozwala na pozyskanie dodatkowego ruchu do linkowanej strony.

Pozyskiwanie linków do stron www i sklepów internetowych to usługa, o którą w pierwszej kolejności pytają nasi partnerzy. Dobrej jakości linki, które pozyskujemy mają znaczący wpływ na sukces ich działań promocyjnych. Link Building jest przez nas wyceniany indywidualnie. Minimalny koszt pozyskania jednego linku w zależności od typu i miejsca publikacji to 8 zł netto. Przedstawiciele i właściciele firm, które współpracują z nami na stałe korzystają z atrakcyjnego systemu rabatowego. W celu uzyskania bardziej szczegółowej wyceny linkowania prosimy o kontakt.

Szybka reakcja na potrzeby klientów.

Marketing szeptany


Za każdym razem, gdy w sieci pojawia się pytanie typu: Dobry hotel w Mrągowie? Co kupić na prezent dla rodziców? Dobry kardiolog w Toruniu? wiemy o tym. Co dzień monitorujemy fora i portale społecznościowe w poszukiwaniu podobnych pytań po to, by zainteresować pytającego ofertą, nad której promocją pracujemy.

Marketing szeptany z wykorzystaniem monitoringu internetu przynosi wymierne korzyści. Tak ukształtowana podstawa kampanii pozwala na zaspokojenie potrzeb klienta. Nie rzadko z informacji zamieszczonej na forum lub portalu społecznościowym korzystają też inni użytkownicy. Ponad to tworząc wpisy z linkiem do promowanej strony www lub sklepu internetowego rozwijamy jej profil linków witryny. To znacznie poprawia pozycje promowanej strony w wynikach wyszukiwania.

Do tak prowadzonych kampanii marketingu szeptanego przekonuje się coraz więcej naszych klientów. Usługa jest rozliczana za rekord lub ryczałtowo. Szczegółowy cennik przedstawiamy po zapoznaniu się ze szczegółami zlecenia.

Wartościowe publikacje na stronach www.

Marketing treści


Marketing treści to coraz popularniejsze uzupełnienie naszej oferty outsourcingu marketingu. Tworzymy i publikujemy użyteczne artykuły i infografiki oraz wideo, które poprawiają ruch i sprzedaż.

Promocja z wykorzystaniem ciekawych treści, infografik lub wideo, zarówno na zewnętrznych portalach jak i firmowym blogu oraz profilu społecznościowym pozytywnie wspiera inne działania reklamowe. Dzięki dołączanym do publikacji wzmiankom o ofercie naszych klientów z odpowiednim linkiem do niej obserwujemy rozłożony w czasie wzrost zainteresowania.

Marketing treści to szereg możliwości, które warto uwzględnić podczas planowania długoterminowej strategii promocji oferty firmy. Tą usługę realizujemy według ustalonych wytycznych. Jest ona planowana i wyceniana indywidualnie. Telefon kontaktowy: 607-308-754.

Bezcenna wiedza. Rozbudowane portale i proste witryny informacyjne.

Konsultacje. Własny dział SEO/SEM. Tworzenie zaplecza SEO.


Wartość własnego, rozbudowywanego zaplecza z którego odwołują nie tylko linki, ale też pozyskiwany jest ruch na promowaną witrynę dobrze znają i potrafią wykorzystać największe agencje reklamowe.

Z sukcesami tworzymy i rozwijamy witryny, które pełnią funkcję zaplecza oraz z których pozyskiwany jest ruch. Od początku współpracy optymalizujemy koszty. Dbamy o to, by mądrze spożytkować każdą powierzoną złotówkę na tą inwestycję.

tworzenie zaplecza SEO oraz jego rozwój inwestują nawet niewielkie firmy, które do poprawy pozycji i pozyskania ruchu z wyszukiwarki potrzebują niewiele dobrej jakości linków. Prawdopodobnie to również dla Państwa będzie dobra inwestycja.

Prócz witryn zapleczowych oferujemy również konsultacje. Wspólnie omawiamy wybrane przez klientów zagadnienia lub też tworzymy plan, którego konsekwentna realizacja pomaga im osiągać sukcesy. Swoimi działaniami wspieramy również większe przedsiębiorstwa, które inwestują we własny dział SEO/SEM. Porozmawiajmy o szczegółach współpracy. Telefon kontaktowy: 607-308-754.