Strona główna / Outsourcing marketingu

Outsourcing marketingu

Usługi outsourcingowe to nic innego jak wsparcie w realizacji określonych zadań dla firm ze wszystkich branż udzielane przez zewnętrzną firmę. W praktyce to usługobiorca przejmuje na siebie określone zadania i zgodnie z warunkami umowy realizuje je w ustalonym terminie. Jako agencja outsourcingowa przejmujemy na siebie zadania związane z marketingiem i usługami IT. W naszej ofercie znajdziesz głównie całkowity outsourcing marketingu. Uważamy, że po to rozwiązanie warto sięgnąć przede wszystkim wtedy, gdy liczba klientów zainteresowanych marketingiem internetowym jest wyższa, niż możliwości przerobowe pracowników firmy. Również wtedy, gdy koszt stworzenia i wdrożenia strategii promocji jest zbyt duży, warto rozważyć outsourcing marketingu jako optymalne rozwiązanie zadań związanych z reklamą firmy. Bez względu na zakres współpracy zachęcamy do zapoznania się z dostępną niżej ofertą usług outsourcingowych.

Outsourcing marketingu w naszej ofercie

1. Pozyskiwanie linków do stron www i sklepów internetowych w celu poprawy ich widoczności witryny w wynikach wyszukiwania.

Link Building dla stron i sklepów internetowych realizujemy najczęściej według wymagań zleceniodawców. Średnio 65% pozyskiwanych przez nas linków indeksuje się samodzielnie w ciągu pierwszych dwóch tygodni, dzięki czemu pierwszy wzrost pozycji w wynikach wyszukiwania dla dobrze zoptymalizowanych witryn następuje stosunkowo szybko.

Linkujemy ręcznie z prywatnych witryn, artykułów sponsorowanych, forów, blogów i profili oraz innych źródeł. Budujemy głównie tematyczne profile linków. Znaczy to tyle, że do strony hotelu pozyskujemy odnośniki z witryn lub tematów, które tworzą i czytają zainteresowani wypoczynkiem internauci. To pozwala na pozyskanie dodatkowego ruchu do linkowanej strony i tworzy bardziej „naturalny” profil linków. Efekty naszej pracy można zobaczyć w zakładce nasza firma.

Pozyskiwanie linków do stron www i sklepów internetowych to usługa, o którą w pierwszej kolejności pytają nasi partnerzy. Dobrej jakości linki, które pozyskujemy, mają znaczący wpływ na sukces ich działań promocyjnych. Link Building jest przez nas wyceniany indywidualnie. Średni koszt pozyskania jednego linku w zależności od typu i miejsca publikacji to 8 zł netto. Przedstawiciele i właściciele firm, które współpracują z nami na stałe, korzystają z atrakcyjnego systemu rabatowego. W celu uzyskania bardziej szczegółowej wyceny linkowania prosimy o kontakt za pośrednictwem dostępnego tutaj formularza kontaktowego.

2. Marketing szeptany

To usługa, na którą coraz częściej decydują się wymagający klienci. Realizacją kampanii marketingu szeptanego zajmują się przeszkoleni i doświadczeni szeptacze. Sposób ich działania dostosowywany jest do wymagań kampanii. Najczęściej wyszukujemy pytania internautów zainteresowanych produktem lub usługą i odpowiadamy na nie. Równie często dołączamy do dyskusji o firmie, produkcie albo usłudze lub tworzymy i rozwijamy nowe wątki. Stawiamy na jakość. Dbamy o dobry wizerunek marki i jej oferty. Nasze sugestie i dyskusje są naturalne. Do tworzonych treści dodajemy aktywny link zawsze wtedy, gdy to zasadne i potrzebne. Jesteśmy aktywni na największych forach internetowych. Działamy także na portalach społecznościowych.

Dajemy sobie czas na przygotowanie się do realizacji kampanii oraz jej przeprowadzenie. Dzięki wysokim standardom uzyskujemy zakładane cele. Na oferowany przez nas marketing szeptany decydują się właściciele firm, którzy wymagają najwyższej jakości usługi. Wyróżnia nas nieszablonowe podejście. Klienci doceniają bieżący kontakt z nami oraz terminowe realizacje powierzanych zadań. Realizowane przez nas kampanie rozliczane są zazwyczaj za każdy rekord i chronione umową o zachowaniu poufności. Średnia cena za rekord wynosi 7,5 zł netto. Zainteresowanych współpracą zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Jesteśmy dostępni pod numerem 607-308-754.

3. Marketing treści

Marketing treści to coraz popularniejsze uzupełnienie naszej oferty outsourcingu marketingu. Tworzymy i publikujemy użyteczne artykuły i info grafiki oraz wideo, które poprawiają ruch i sprzedaż.

Promocja z wykorzystaniem ciekawych treści, info grafik lub wideo, zarówno na zewnętrznych portalach, jak i firmowym blogu oraz profilu społecznościowym pozytywnie wspiera inne działania reklamowe. Dzięki dołączanym do publikacji wzmiankom o ofercie naszych klientów z odpowiednim linkiem do niej obserwujemy rozłożony w czasie wzrost zainteresowania.

Marketing treści to szereg możliwości, które warto uwzględnić podczas planowania długoterminowej strategii promocji oferty firmy. Tę usługę realizujemy według ustalonych wytycznych. Jest ona planowana i wyceniana indywidualnie. Osoby zainteresowane marketingiem treści zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numer: 607-308-754.

4. Usługi SEO/SEM/IT

Uzupełnieniem naszej oferty usług outsourcingowych jest realizacja zadań związanych ze SEO i SEM oraz usługami informatycznymi. W tej części oferty znajduje się:

a) tworzenie i linkowanie zaplecza SEO – od 250 zł netto/witryna;

b) konsultacje mailowe lub telefoniczne – od 120 zł netto/h;

c) audyt lub optymalizacja strony – od 800 zł netto;

d) tworzenie stron www lub e-sklepów od 1000 zł netto;

e) kampanie reklamowe PPC lub pozycjonowanie w wyszukiwarce – od 1000 zł netto;

f) obsługa profili społecznościowych i kampanie sponsorowane w Social Media – od 500 zł netto/mc

g) usługi informatyczne – od 150 zł netto.

Zainteresowanych współpracą w zakresie dowolnej z dostępnych w naszej ofercie usług outsourcingowych zachęcamy do kontaktu za pośrednictwem dostępnego tu formularza kontaktowego albo telefonicznie pod numerem 607-308-754.