Artykuły sponsorowane

Różnego typu artykuły lub poradniki czytamy niemal każdego dnia. Bardzo często znajdujemy w nich informację o autorze, którym coraz częściej jest przedstawiciel konkretnej firmy. Wówczas taką publikację można śmiało nazwać artykułem sponsorowanym. Każda poczytna treść, która opublikowana jest na popularnym portalu to bardzo dobry sposób na prezentację firmy lub jej oferty. Dlatego artykuły sponsorowane znalazły się w naszej ofercie.

Artykuł sponsorowany – dobre wsparcie różnych działań marketingowych


Pozycjonowanie stron to jedna z popularniejszych form marketingu internetowego. W zdecydowanej większości strategii pozycjonowania znajduje się część dotycząca pozyskiwania linków, w której uwzględnione zostają z artykułów sponsorowanych. Pochodzące z tego typu publikacji linki kierujące do pozycjonowanej witryny są solidnym wsparciem przyjętego planu na zwiększenie widoczności w wyszukiwarce. Warto wspomnieć, że artykuły sponsorowane, które powstają na potrzeby pozycjonowania witryny, zamieszczane są zazwyczaj na specjalnie przygotowanej witrynie. Bardzo rzadko udaje się z nich pozyskać dodatkowy ruch. Koszt ich stworzenia oraz publikacji nie przekracza zazwyczaj kilkudziesięciu złotych.

Artykuł sponsorowany lub poradnik, który zostaje opublikowany na branżowym portalu to bardzo dobry nośnik reklamowy. Za pośrednictwem publikacji w wybranych portalach można w prosty sposób zaprezentować firmę w roli branżowego eksperta lub przedstawić jej ofertę. Merytoryczne artykuły sponsorowane są dobrze tolerowane przez konsumentów, którzy bywają zmęczeni nachalnymi reklamami w internecie. Na inwestycję w tego typu publikacje decydują się głównie ci właściciele firm, którzy poważnie myślą o stabilnym rozwoju swojego przedsiębiorstwa.

Artykuły sponsorowane – nasza oferta i cena


Najczęściej wybierane przez naszych klientów artykuły sponsorowane to grupa publikacji zamieszczanych na wybranych branżowych portalach. Tego typu wpisy powstają z myślą o prezentacji marki. Dzięki nim uzyskujemy rosnące zainteresowanie ofertą klienta.

Artykuły sponsorowane w naszej ofercie są najczęściej uzupełnieniem strategii marketingu internetowego lub pozyskiwania linków. Zajmujemy się zarówno tworzeniem treści, jak i negocjacjami z właścicielami wybranych portali internetowych. Cena stworzenia oraz publikacji artykułu sponsorowanego jest ustalana indywidualnie. Zainteresowanych tworzeniem i publikacją artykułów sponsorowanych zapraszamy do kontaktu.