strona internetowa

jak możemy pomóc?

Zadzwoń do nas lub prześlij prośbę o ofertę na e-mail.

Serdecznie polecam współprace z Panem Mariuszem, prowadzi pozycjonowanie mojego sklepu, a także obsługuje kampanie AdWords. Ogromnie cenię sobie indywidualne podejście do klienta, możliwość kontaktu w każdej chwili, wsparcie i doradztwo. Pan Mariusz to profesjonalista w swojej dziedzinie a przy tym życzliwy człowiek, który rzetelnie doradza jak najlepiej spożytkować dostępny budżet nie zdzierając przy tym. Cieszę się, że trafiłam pod opiekę Grupy MMarketing.

Julita Antoniak-Szczur – pachnacawanna.pl
pachnacawanna.pl

Niedroga, gotowa strona internetowa dla Twojej firmy to dobra inwestycja. Dzięki niej zyskasz szansę na dotarcie do nowych klientów. Ułatwisz dostęp do informacji tym, którzy już korzystali z oferty firmy. Kupując gotową stronę internetową, zapłacisz nam za:

 • konto hostingowe bez limitów z opcją przedłużenia o kolejny rok i pomoc w zamówieniu domeny,
 • wdrożenie i konfigurację skryptu WordPress oraz wybranej szaty graficznej,
 • przygotowanie treści na strony – główną, o firmie, o ofercie i do formularza kontaktowego,
 • wdrożenie polityki prywatności,
 • podpięcie i konfigurację Google Analytics,
 • optymalizację i dodanie dostarczonych zdjęć,
 • wdrożenie systemu cache, który skróci czas wczytywania strony,
 • podstawową optymalizację SEO, którą poprzedzi analiza słów kluczowych.

Tę ofertę kierujemy głównie do małych i średnich, lokalnych firm. Ich właścicielom proponujemy gotową stronę internetową. Witryna będzie dopasowana do ekranu każdego urządzenia. Można ją swobodnie edytować. Jest bezpieczna. Ułatwi systematyczne pozyskiwanie klientów z kraju lub okolicy. Można nam zlecić dodatkowo zlecić administrację (aktualizacje i kopie zapasowe) oraz rozwój firmowej strony internetowej.

Przykładowe realizacje

Często zadawane pytania

Gotowa strona internetowa to tanie wdrożenie, które bazuje na sprawdzonych rozwiązaniach. Po otrzymaniu zapytania omawiamy oczekiwania. Planujemy treści. Prezentujemy możliwy wygląd strony. Po wybraniu szaty graficznej przystępujemy do realizacji. Po 7 dniach otrzymujesz do wglądu demo strony WordPress z informacjami o twojej firmie. Czekamy na uwagi. Po akceptacji docelowej wersji strony otrzymujesz dane dostępowe. Każdego roku opłacasz konto hostingowe i domenę. To jedyny koszt, prócz jednorazowej opłaty za stworzenie gotowej strony internetowej.

Całą identyfikację wizualną tworzymy za dodatkową opłatą. Za logo nie zapłacisz wiele.

Powiadom nas o tym. Jeżeli w czasie realizacji zechcesz zrezygnować, zapłacisz tylko za koszty, które ponieśliśmy (np. serwer, domena, licencje). Otrzymasz korektę faktury i zwrot bez zwłoki.

Za każdym razem informujemy o tym, ile potrwa wdrożenie strony internetowej. Zwykle oddajemy wdrożenie w maksymalnie dwa tygodnie.

Gotowa strona internetowa to projekt w którego realizacji uczestniczysz. Możesz poprosić o zmianę układu strony i inne proste modyfikacje przed realizacją. Jeżeli zmiany będą wymagały wdrożenia dodatkowych modyfikacji, powiadomimy cię o kosztach. Za modyfikacje, które zlecisz po rozpoczęciu naszej pracy lub zaakceptowaniu wdrożenia, zapłacisz dodatkowo.

Zamów online gotową stronę internetową

1 968,00 

Strona wizytówka WordPress to wdrożenie za które zapłacisz tylko raz. Każdego roku odnowisz domenę i konto hostingowe. Możesz skorzystać z dodatkowych usług.

W ramach usługi zadbamy o:

 • konto hostingowe bez limitów z opcją przedłużenia o kolejny rok i pomoc w zamówieniu domeny,
 • wdrożenie i konfigurację skryptu WordPress oraz wybranej szaty graficznej,
 • przygotowanie treści na strony – główną, o firmie, o ofercie i do formularza kontaktowego,
 • wdrożenie polityki prywatności,
 • podpięcie i konfigurację Google Analytics,
 • optymalizację i dodanie dostarczonych zdjęć,
 • wdrożenie systemu cache, który skróci czas wczytywania strony,
 • podstawową optymalizację SEO, którą poprzedzi analiza słów kluczowych.

Wybierając tę usługę, masz wpływ na wysokość wydatków i ostateczny kształt projektu. Ręczymy za nasz projekt. Budujemy strony internetowe WordPress, które przyciągają klientów. Umożliwiamy rezygnację z usługi w dowolnym momencie po jej rozliczeniu w zakresie poniesionych kosztów (np. domena, konto hostingowe, licencje). Nowa gotowa strona wizytówka WordPress wzmocni i przyśpieszy rozwój Twojej firmy. Jeżeli masz pytania, zadzwoń. Zobacz nasze portfolio. Ta oferta jest korzystna dla przedsiębiorcy również dlatego, że ma do dyspozycji w ramach jednej opłaty copywritera, webmastera, specjalistę SEM i SEO. Może za dodatkową, niższą opłatą skorzystać z pomocy programisty.

Każdy przedsiębiorca, który zdecyduje się na zamówienie gotowej firmowej strony wizytówki na WordPress, uczestniczy w uproszczonej procedurze wymiany informacji. Prosimy o dołączenie do uwag zamówienia informacji o tym, czy:

 1. Firma dysponuje domeną i kontem hostingowym.
 2. Możliwe jest wskazanie przykładowych witryn, które będą źródłem inspiracji.
 3. Firma dysponuje materiałami (zdjęcia, wideo, linki SoMe, treść), które można wykorzystać na nowej stronie WordPress.

Przechodzimy do weryfikacji. Uzupełniamy brakujące dane. Dopełniamy formalności.

Przedsiębiorca, który zdecydował o skorzystaniu z usługi, otrzymuje plan pracy i informacje o planowanym zakończeniu wdrożenia. Tuż po akceptacji planu, rozpoczynamy pracę. Po maksymalnie 7 dniach udostępnimy demo nowej strony do weryfikacji. Jesteśmy na bieżąco w kontakcie. Po zakończeniu wdrożenia tworzymy kopię bezpieczeństwa i przekazujemy dostępy. Klient decyduje o ewentualnym rozszerzeniu współpracy.