pozycjonowanie strony

Inwestycja w pozycjonowanie strony lub sklepu internetowego to szansa na znaczne zwiększenie przychodu firmy. Ta metoda promocji firmowej witryny skutkuje pozyskaniem nowych klientów najczęściej z opóźnieniem. To dlatego, że potrzeba odpowiednio dużo czasu na skuteczną optymalizację strony, jej rozwój i pozyskanie zewnętrznych linków. Budowa wyczerpującej wszystkie zagadnienia i dopasowanej do potrzeb odbiorcy witryny w konkretnej branży kosztuje.

Pozycjonowanie strony w zbiegu z innymi formami promocji to optymalna strategia reklamy internetowej, która ułatwia:

 • Szybkie pozyskanie pierwszych klientów – dzięki reklamie sponsorowanej.
 • Systematyczne pozyskiwanie dodatkowych klientów – z różnym skutkiem i w różnym czasie, w zależności od branży, dzięki SEO.
 • Wypracowywanie pozycji lokalnego lidera – dzięki obecności na wysokich pozycjach i możliwościom wizytówki Google Moja Firma.
 • Pomoc potencjalnym klientom  – dzięki dystrybucji publikowanych treści.

Decydując się na pozycjonowanie strony, musisz wiedzieć, że jest to inwestycja długoterminowa. Udostępniony budżet przeznaczymy na optymalizację witryny i jej rozwój oraz pozyskanie linków zewnętrznych. Ustaloną część dostępnej kwoty stanowić będzie nasze wynagrodzenie. Współpraca z nami odbywa się na jasnych zasadach. Będziesz mieć istotny wpływ na realizację przyjętej strategii. W dowolnej chwili, bez konsekwencji wstrzymasz lub zakończysz działania.

Grupa MMarketing nieustannie się rozwija dzięki zaufaniu, jakim obdarzają nas nasi klienci. Zdalnie zajmujemy się wieloma zagadnieniami, takimi jak kompleksowa obsługa marketingowa, programowanie, copywriting, analityka internetowa, analiza konkurencji, czy obsługa informatyczna. Dostarczamy potrzebne rozwiązania.

Jasne zasady współpracy - poukładane pozycjonowanie strony

Decydując się na współpracę z nami, dowiesz się, jak będzie przebiegało pozycjonowanie strony lub sklepu internetowego oraz ile zapłacisz za realizację poszczególnych zadań. Ty zadecydujesz o zakresie oraz czasie trwania współpracy.

Nasi klienci są często zaskoczeni możliwościami, jakie im przedstawiamy. Wybierają współpracę z nami, bo:

 • Przejmujemy odpowiedzialność za promocję ich firmy w internecie.
 • Umiejętnie dobieramy i wykorzystujemy najlepsze formy promocji.
 • Tniemy koszty bez straty dla skuteczności reklamy.
 • Myślimy nieszablonowo.
 • Jesteśmy dyspozycyjni.
 • Systematycznie omawiamy realizowane strategie.
 • Szybko pozyskujemy pierwszych klientów.
 • Wywiązujemy się z założeń przyjmowanych strategii.
 • Często z naddatkiem osiągamy zakładane cele.

Często zadawane pytania

O tym, kiedy możesz zobaczyć efekty pozycjonowania strony firmy, dowiesz się w czasie uzgadniania warunków współpracy. Nie ma uniwersalnej daty dla każdej branży.

Realizujemy dla Ciebie usługę pozycjonowania przez 30 dni. W tym czasie wykonamy konkretne działania, które najpierw zaakceptujesz. Naszą współpracę reguluje przyjęta przez Ciebie oferta, NDA, umowa marketingowo-konsultingowa, którą możesz rozwiązać w dowolnym czasie bez konsekwencji. Po pierwszym raporcie decydujesz o tym, czy kontynuować współpracę.

Za każdym razem, gdy klient decyduje o zakończeniu współpracy, jest nam przykro. Zostawiamy to, co do dnia zakończenia współpracy zrobiliśmy na stronie. Zostawiamy skonfigurowany datalayer. Pozostaje też większość pozyskanych linków.

zamów usługę na miesiąc

984,00 6 150,00 

Pozycjonowanie strony to usługa, którą zamawiasz na jeden miesiąc. Zapłacisz za realizację zaakceptowanego przez Ciebie planu pracy, który powstanie po szczegółowej analizie. Wpłacony budżet przeznaczymy w ustalonych proporcjach na pokrycie niezbędnych kosztów. Jego część stanowić będzie nasze wynagrodzenie.

Zadbamy o to, by zainwestowane w pozycjonowanie strony pieniądze możliwie najszybciej się zwróciły. Wzmocnimy i przyśpieszymy rozwój Twojej firmy. Wykorzystamy wybrane ze sprawdzonych metod. To między innymi link building, copywriting, czy rozszerzenie funkcjonalności lub obsługę programistyczną. Dzięki nim szybciej pozyskamy klientów.

Pozycjonowanie stron to usługa, którą kontrolujesz na każdym etapie. Wybierasz wysokość wydatków na reklamę, akceptujesz proponowane zmiany, weryfikujesz postępy. Dodatkowo masz możliwość wstrzymania lub zakończenia współpracy w dowolnym momencie. Bez konsekwencji. Ta oferta jest korzystna dla przedsiębiorcy również dlatego, że ma do dyspozycji w ramach jednej opłaty copywritera, webmastera, specjalistę SEM i SEO. Może za dodatkową, niższą opłatą skorzystać z pomocy programisty.

Wyczyść
SKU: Brak Kategoria:

Każdy przedsiębiorca, który zdecyduje się na zamówienie tej usługi pozycjonowania strony, uczestniczy w uproszczonej procedurze wymiany informacji. Prosimy o:

 1. Dołączenie do uwag zamówienia adresu sklepu internetowego lub strony internetowej firmy.
 2. Dołączenie informacji o tym, czy firma ma poprawnie skonfigurowany Google Analytics.
 3. Dołączenie informacji o tym, czy firma ma podpięty Google Search Console.

Zasoby Google (Google Analytics, Google Tag Manager, Goolge Search Console) można udostępniać na kontakt@grupammarketing.pl.

Przechodzimy do weryfikacji. Uzupełniamy brakujące dane. Dopełniamy formalności.

Przedsiębiorca, który zdecydował o skorzystaniu z usługi pozycjonowania strony, otrzymuje plan działań na bieżące 30 dni do akceptacji. W opisie oznaczamy cele. Tuż po akceptacji planu, rozpoczynamy pracę. Jesteśmy na bieżąco w kontakcie. Po 30 dniach przesyłamy raport i założenia na kolejny miesiąc. Klient decyduje o kontynuacji współpracy.

Informacje dodatkowe

Budżet

984 zł, 2460 zł, 6150 zł