link building

Link building to wciąż istotna część skutecznego pozycjonowania strony. Dlatego budowa mocnego profilu linków to konieczna inwestycja. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Dlatego oferujemy przemyślane pozyskiwanie linków. Możesz nam zlecić linkowanie z popularnych źródeł (fora, katalogi, profile, NAPy, blogi). Specjalizujemy się w linkowaniu z prywatnych witryn. Linkujemy częściej ze stron, które mają mocne profile linków i nie są dostępne dla każdego. Dysponujemy zapleczem dedykowanym dla naszych klientów. Minimalna kwota, którą musisz przeznaczyć na pozyskiwanie linków to 1230 zł. Budżet wyczerpujemy zgodnie z harmonogramem.

Decydując się na skorzystanie z tej usługi:

  1. Zyskujesz dostęp do nowych linków z publicznej bazy oraz tych, które pochodzą z zamkniętej sieci PBN.
  2. Masz pewność, że dostarczymy linki w umówionym czasie.
  3. Skorzystasz z linków ze stron, które linkują witryny samorządowe, uczelnie, portale informacyjne, strony rządowe, organizacje NGO, Wikipedia i inne istotne strony.
  4. Masz do dyspozycji doświadczonego specjalistę SEO.

Koniecznie sprawdź nasze studium przypadku.

Grupa MMarketing nieustannie się rozwija dzięki zaufaniu, jakim obdarzają nas nasi klienci. Zdalnie zajmujemy się wieloma zagadnieniami, takimi jak kompleksowa obsługa marketingowa, programowanie, copywriting, analityka internetowa, analiza konkurencji, czy obsługa informatyczna. Dostarczamy potrzebne rozwiązania.

Studium przypadku

Często zadawane pytania

Współpracę z nami nawiążesz, jeśli na pozyskanie linków przeznaczysz przynajmniej 1000 zł netto. To minimalny próg cenowy, który ułatwia pozyskiwanie linków z prywatnych witryn i opcjonalne linkowanie z publicznych miejsc.

To nie jest problem. Napisz do nas. Postarami się pomóc możliwie szybko.

Wyślij wiadomość na kontakt@grupammarketing.pl. Nie zapomnij o danych do faktury. Po analizie Twoich potrzeb zaproponujemy miejsca z których pozyskamy linki. Jeśli zaakceptujesz propozycję, zrealizujemy zlecenie w ustalonym terminie zaraz po opłaceniu faktury. Niewykorzystane pieniądze możesz wykorzystać w dowolnym czasie.

jak możemy pomóc?

Zadzwoń do nas lub prześlij prośbę o ofertę na e-mail.

„Trwająca od 2013 roku, szeroko rozumiana współpraca informatyczna z Panem Mariuszem zaowocowała wprowadzeniem pozytywnych dla firmy zmian. Wdrożenie przez niego nowej wersji firmowej witryny oraz działania promocyjne, prowadzone za pośrednictwem m.in. systemu AdWords oraz Facebooka przełożyły się na wzmożone zainteresowanie ofertą firmy.”

ODF Arkadiusz Nowicki
Właściciel, ODF Arkadiusz Nowicki