artykuły sponsorowane seo i z gwarancją ruchu

Artykuły sponsorowane SEO i z gwarancją ruchu to oferta dla tych, którzy chcą pozyskać linki z zamkniętych witryn. Specjalizujemy się w linkowaniu z mocnych stron w dobrej cenie. Linkujemy częściej ze stron, które mają mocne profile linków i nie są dostępne dla każdego. Dysponujemy zapleczem dedykowanym dla naszych klientów. Minimalna sugerowana kwota, którą musisz przeznaczyć na pozyskiwanie linków to 3690 zł. Jesteś zobligowany do zamówienia przynajmniej dziesięciu publikacji SEO lub jednej premium. Budżet wyczerpujemy zgodnie z harmonogramem.

Decydując się na skorzystanie z tej usługi:

  1. Zyskujesz dostęp do nowych linków, które pochodzą z zamkniętej sieci PBN.
  2. Masz pewność, że dostarczymy linki w umówionym czasie.
  3. Skorzystasz z linków ze stron, które linkują witryny samorządowe, uczelnie, portale informacyjne, strony rządowe, organizacje NGO, Wikipedia i inne istotne strony.
  4. Masz do dyspozycji doświadczonego specjalistę SEO.

Koniecznie sprawdź nasze studium przypadku.

Studium przypadku

Często zadawane pytania

Wyślij wiadomość na kontakt@grupammarketing.pl. Umieść w niej informacje o tym, czego potrzebujesz (tematyka, parametry, adres linkowanej strony). Powiadom nas o tym, czy dostarczysz teksty. Nie zapomnij o danych do faktury. Przyślemy do ciebie propozycję linków. Po akceptacji poprosimy o opłacenie proformy i przejdziemy do realizacji. Raport dostarczymy w wyznaczonym terminie z wyłączeniem stron, które wymagają przestrzegania terminów publikacji. W ich przypadku adres publikacji poznasz zaraz po tym, gdy dostaniemy powiadomienie o publikacji.

Możemy opublikować na twoje zlecenie takie artykuły tylko z sieci PBN.

jak możemy pomóc?

Zadzwoń do nas lub prześlij prośbę o ofertę na e-mail.

Serdecznie polecam współprace z Panem Mariuszem, prowadzi pozycjonowanie mojego sklepu, a także obsługuje kampanie AdWords. Ogromnie cenię sobie indywidualne podejście do klienta, możliwość kontaktu w każdej chwili, wsparcie i doradztwo. Pan Mariusz to profesjonalista w swojej dziedzinie a przy tym życzliwy człowiek, który rzetelnie doradza jak najlepiej spożytkować dostępny budżet nie zdzierając przy tym. Cieszę się, że trafiłam pod opiekę Grupy MMarketing.

Julita Antoniak-Szczur – pachnacawanna.pl
pachnacawanna.pl