kariera

Grupa MMarketing to zespół, który wierzy w sukces. Specjalizujemy się w zatrudnianiu osób, które chcą osiągnąć sukces i potrafią wdrożyć dyscyplinę wymaganą do odniesienia sukcesu. Stawiamy na jakość. Umożliwiamy pracę w środowisku sprzyjającemu kreatywnemu myśleniu. Skupiamy się na eliminowaniu stresu i presji, aby nasz zespół mógł myśleć jasno i kreatywnie.

Budujemy własne rozwiązania, które ułatwiają nam oferowanie skutecznych usług marketingowo-konsultingowych. Przyśpieszamy rozwój firm naszych klientów.

Nasz zespół tworzą osoby, które specjalizują się w różnych dziedzinach. Dołączając do nas, zyskasz możliwość współpracy ze specjalistą SEO lub SEM, programistą, webmasterem, fotografem i copywriterem. Korzystamy z usług świadczonych przez zewnętrzne firmy.

Zdecydowanie tak! Wspieramy samodoskonalenie. Inwestujemy w rozwój. Oferujemy adekwatne wynagrodzenie. Dla nas urlop to urlop.

korzyści

Dbamy o interesy naszych klientów, jak o nasz biznes. Myślimy i działamy jak partnerzy biznesowi, a nie sprzedawcy usług. Dzielimy się aspiracjami naszych klientów, pracujemy nad zrozumieniem ich rzeczywistości i dostosowujemy nasze zachęty do ich celów – aby wiedzieli, że jesteśmy w tym razem.

Wpływ osobisty, mentoring i praca zespołowa to tylko niektóre z korzyści wynikających z budowania kariery w naszej firmie.

aktualne oferty pracy

jak możemy pomóc?

Zadzwoń do nas lub prześlij prośbę o ofertę na e-mail.

Serdecznie polecam współprace z Panem Mariuszem, prowadzi pozycjonowanie mojego sklepu, a także obsługuje kampanie AdWords. Ogromnie cenię sobie indywidualne podejście do klienta, możliwość kontaktu w każdej chwili, wsparcie i doradztwo. Pan Mariusz to profesjonalista w swojej dziedzinie a przy tym życzliwy człowiek, który rzetelnie doradza jak najlepiej spożytkować dostępny budżet nie zdzierając przy tym. Cieszę się, że trafiłam pod opiekę Grupy MMarketing.

Julita Antoniak-Szczur – pachnacawanna.pl
pachnacawanna.pl