kariera

Grupa MMarketing to zespół, który wierzy w sukces. Specjalizujemy się w zatrudnianiu osób, które chcą osiągnąć sukces i potrafią wdrożyć dyscyplinę wymaganą do odniesienia sukcesu. Stawiamy na jakość. Umożliwiamy pracę w środowisku sprzyjającemu kreatywnemu myśleniu. Skupiamy się na eliminowaniu stresu i presji, aby nasz zespół mógł myśleć jasno i kreatywnie.

Budujemy własne rozwiązania, które ułatwiają nam oferowanie skutecznych usług marketingowo-konsultingowych. Przyśpieszamy rozwój firm naszych klientów.

Nasz zespół tworzą osoby, które specjalizują się w różnych dziedzinach. Dołączając do nas, zyskasz możliwość współpracy ze specjalistą SEO lub SEM, programistą, webmasterem, fotografem i copywriterem. Korzystamy z usług świadczonych przez zewnętrzne firmy.

Zdecydowanie tak! Wspieramy samodoskonalenie. Inwestujemy w rozwój. Oferujemy adekwatne wynagrodzenie. Dla nas urlop to urlop.

korzyści

Dbamy o interesy naszych klientów, jak o nasz biznes. Myślimy i działamy jak partnerzy biznesowi, a nie sprzedawcy usług. Dzielimy się aspiracjami naszych klientów, pracujemy nad zrozumieniem ich rzeczywistości i dostosowujemy nasze zachęty do ich celów – aby wiedzieli, że jesteśmy w tym razem.

Wpływ osobisty, mentoring i praca zespołowa to tylko niektóre z korzyści wynikających z budowania kariery w naszej firmie.

aktualne oferty pracy

jak możemy pomóc?

Zadzwoń do nas lub prześlij prośbę o ofertę na e-mail.

„Trwająca od 2013 roku, szeroko rozumiana współpraca informatyczna z Panem Mariuszem zaowocowała wprowadzeniem pozytywnych dla firmy zmian. Wdrożenie przez niego nowej wersji firmowej witryny oraz działania promocyjne, prowadzone za pośrednictwem m.in. systemu AdWords oraz Facebooka przełożyły się na wzmożone zainteresowanie ofertą firmy.”

ODF Arkadiusz Nowicki
Właściciel, ODF Arkadiusz Nowicki