Usługi informatyczne

Czym są usługi informatyczne i kiedy warto się na nie zdecydować?

Według definicji usługi informatyczne to nic innego jak szybka pomoc specjalisty związana ze sprzętem komputerowym, oprogramowaniem albo przetwarzaniem danych. Tego typu wsparcie dla firm oraz osób indywidualnych nazywane jest też outsourcingiem IT. Po usługi IT klienci sięgają najczęściej w przypadku nagłych awarii. Warto o usługach IT pomyśleć także wtedy, gdy potrzebne jest sprawne działanie i systematyczna aktualizacja witryn internetowych, tworzenie kopii zapasowych, konfiguracja lub modyfikacja skryptów albo inne tego typu działania.

Profesjonalne usługi informatyczne – nasza oferta i cena

Na co dzień zajmujemy się tworzeniem stron www i sklepów internetowych oraz ich bieżącą obsługą. Mamy wiedzę oraz doświadczenie w konfiguracji i obsłudze serwerów hostingowych. Dzięki temu możemy zaoferować profesjonalne usługi informatyczne w przystępnej cenie. W ramach outsourcingu IT oferujemy:

a) tworzenie i przywracanie kopii zapasowych;

b) weryfikację logów e-mail oraz systemowych i usuwanie problemów;

c) zakupy domeny oraz serwa w przystępnej cenie;

d) instalację i konfigurację usług (poczta e-mail, FTP, instalacja certyfikatu SSL, cache i inne);

e) skrócenie czasu ładowania witryn;

f) przenoszenie stron na nowy serwer;

g) transfer domen w celu zmniejszenia opłat za ich odnowienie;

h) modyfikacje, zabezpieczanie i aktualizację witryn;

i) utrzymywanie witryn na własnych serwerach;

j) konsultacje;

k) analityka internetowa.

Ceny oferowanych przez nas usług informatycznych rozpoczynają się od 150 zł netto. Klienci, którzy współpracują z nami w zakresie marketingu internetowego, korzystają z outsourcingu IT na preferencyjnych warunkach.

usługi informatyczne

Czas reakcji i sposoby rozliczeń zrealizowanych zleceń

Na zapytania o usługi IT nadesłane za pomocą dostępnego tutaj formularza kontaktowego reagujemy najczęściej natychmiast. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 607-308-754. Problemy związane z witrynami internetowymi, serwerami hostingowymi oraz inne, które można zaliczyć do oferowanego przez nas outsourcingu IT, rozwiązujemy zazwyczaj do 48h od przyjęcia zgłoszenia do realizacji.

Współpraca z nami w zakresie usług informatycznych rozliczana jest po realizacji usługi na podstawie faktury VAT. Istnieje możliwość nawiązania z nami długoterminowej współpracy na znacznie lepszych warunkach. Zachęcamy do kontaktu. Telefon 607-308-754.