Tworzenie stron www i sklepów internetowych

Aktualizacja i modyfikacje witryn

Żyjemy w cyfrowych czasach. Kolejne pokolenia poszukiwanie dobrego lekarza, elektryka, fryzjera albo klubu fitness w mieście rozpoczynają od internetu. Szczególnie właściciele nowo powstałych firm powinni o tym pamiętać. Bez profesjonalnej strony www lub sklepu internetowego trudno im będzie dotrzeć z ofertą do wszystkich tych, którzy nawet w małym mieście informacji o produkcie lub usłudze i opinii szukają najpierw w internecie. Na zlecenie przedsiębiorców aktualizujemy, modyfikujemy i tworzymy profesjonalne strony www oraz sklepy internetowe. Poniżej nasza oferta.

Usuwanie zagrożeń, zmiana treści, dodawanie nowych funkcji i realizacja innych zdań.

Modyfikacja lub aktualizacja strony www albo sklepu internetowego


Wiemy jak ważne jest to, żeby sklep internetowy lub strona www była zabezpieczona przed wszelkiego rodzaju zagrożeniami. Śledzimy publikowane w sieci informacje. Na bieżąco aktualizujemy witryny stworzone na bazie popularnych CMSów typu WordPress, Joomla lub PrestaShop. Wdrażamy też aktualizacje nowych wersji innych skryptów.

Powierzone przez naszych klientów witryny optymalizujemy. Znaczy to tyle, że dbamy o to, aby każdy użytkownik radził sobie z ich obsługą, wyświetlały się one szybko i bez problemu na każdym urządzeniu oraz były technicznie dostosowane do wymagań stawianych przez wiodącą wyszukiwarkę. Ostatnia czynność – optymalizacja SEO jest niezbędna do pozyskania ruchu z wyszukiwarki.

Uzupełnieniem naszej oferty aktualizacji stron www albo sklepów internetowych jest całkowita zmiana dotychczas opublikowanej oferty. Prócz tego zajmujemy się szeroko pojętymi modyfikacjami. Dodajemy nowe funkcje jak np. system rezerwacji, integracje z hurtowaniami albo Allegro do obecnych witryn.

Modyfikacja albo aktualizacja strony www lub sklepu internetowego jest przez nas wyceniana indywidualnie. Podejmujemy się realizacji jednorazowych zleceń albo stałego nadzoru. Tych z Państwa, którzy potrzebują jednorazowego albo systematycznego wsparcia zachęcamy do przesyłania pytań o ofertę za pośrednictwem dostępnego na stronie formularza kontaktowego.

Tworzenie stron www i sklepów internetowych


Wdrażane przez nas witryny wyprzedzają większość konkurencyjnych już na starcie. Nasza oferta na tworzenie stron i sklepów internetowych domyślnie rozszerzona jest o doskonalenie ich użyteczności i optymalizację wydajności oraz pod SEO. Należymy do niewielkiego grona firm, które dodatkowo oferują cykliczne aktualizacje skryptów i nadzór nad wdrożonymi witrynami.

Już na etapie omawiania projektu poszczególne elementy strony www lub e-sklepu ustawiamy w taki sposób, żeby miał do nich swobodny dostęp każdy i na każdym urządzeniu. To ważne, ponieważ ten, kto nie potrafi odnaleźć się na stronie internetowej lub w e-sklepie po prostu rezygnuje z jej przeglądania. Właściciel źle przygotowanej witryny traci w takiej sytuacji pieniądze.

Zaraz po wdrożeniu strony na docelowej domenie konfigurujemy ją w taki sposób, żeby wyświetlała się szybko. Nikt przecież nie chce czekać w nieskończoność na to, aż załaduje się witryna. Prócz tego dostosowujemy istotne elementy strony głównej i podstron tak, żeby od razu były zgodne z wymaganiami wyszukiwarki. Dobrze przygotowana strona www lub sklep internetowy może być od razu pozycjonowana. To solidna podstawa sukcesu Państwa biznesu.

Nasze dotychczas wdrożone responsywne strony www i sklepy internetowe osiągają mniejsze lub większe sukcesy. Profesjonalnie przygotowane i opisane witryny sprawnie obsługuje nawet uczeń szkoły podstawowej. Prócz wdrożenia strony www, które realizujemy od 1000 zł netto lub sklepu internetowego, jaki wdrażamy od 2000 zł netto zapewniamy wsparcie zarówno przed jak i po zakończeniu zlecenia. Zachęcamy do kontaktu w sprawie tworzenia witryn. Chętnie przedstawimy Państwu odpowiedni projekt.