Strona główna / Reklama na blogach

Reklama na blogach

Na blogach i kanałach społecznościowych znanych osób swoją uwagę skupiają tysiące internautów. Warto to wykorzystać. Współpraca z właścicielami wybranych blogów lub profili w Social Media, w wielu popularnych branżach jest dobrym uzupełnieniem strategii marketingowej firmy. Za pośrednictwem przemyślanej reklamy na blogu lub kanale społecznościowych pozyskujemy dobrej jakości ruch, który konwertuje na sprzedaż.

Rodzaje reklam na blogach

Warto wspomnieć, że najpopularniejsze rodzaje reklam na blogach i portalach społecznościowych to testy oraz recenzje produktów, konkursy sponsorowane, a także publiczne prezentacje przez blogerów i vlogerów np. odzieży. Nieco mniej skupiającą uwagę formą reklamy są bannery z przekierowaniem do firmowej witryny lub kampanie mailingowe.

Blogowe pułapki

Inwestycja w reklamę na blogu niesie za sobą ryzyko, które skutecznie minimalizujemy. Najczęściej spotykane problemy na linii reklamodawca – bloger to nieadekwatna wycena kampanii reklamowej względem możliwości bloga i słabej jakości, sztuczny ruch. Unikamy tego.

Reklama na blogu w naszej ofercie

Zdarza się, że do proponowanej przez nas strategii marketingu internetowego włączamy reklamę na wybranym blogu lub blogach albo profilu społecznościowym. Od dawna współpracujemy m.in. z blogerami modowymi, life stylowymi, motoryzacyjnymi czy wnętrzarskimi. W naszym zasięgu jest wiele tematycznych profili i grup społecznościowych. Gdy to potrzebne dodatkowo szukamy najlepszych blogów tematycznych, nawiązujemy kontakt z blogerami, weryfikujemy ich witryny lub kanały społecznościowe i negocjujemy warunki współpracy. Wszystko po to, byś jeśli zechcesz zainwestować także w reklamy na blogach, osiągnął możliwie duży zwrot z inwestycji. Nasza prowizja w przypadku, gdy podstawą naszej współpracy jest tylko reklama na blogach Twojej firmy lub oferty wynosi 15% wartości kampanii (nie mniej, niż 150 zł netto). Jeśli zainteresowała Cię ta oferta lub chcesz ją dołączyć do obecnie prowadzonej strategii marketingu internetowego, to skontaktuj się z nami przy pomocy dostępnego w górnym menu formularza kontaktowego lub telefonicznie +48 607-308-754. Czekamy na Twój kontakt.