Reklama w internecie

Na lokalnych portalach czytamy najczęściej informacje o swoim regionie. Przez Social Media pytamy znajomych o miejsce, firmę, produkt lub usługę. Zdecydowana większość z nas wciąż jednak poszukiwanie informacji rozpoczyna od okna internetowej wyszukiwarki. Zazwyczaj jest to Google. Nie jest ważne to, jaką frazę wpisujemy. Zawsze na pierwszej stronie naturalnych wyników wyszukiwania widzimy najlepiej przygotowane i wypromowane strony www lub sklepy internetowe. Ich właściciele obserwują dzięki temu dużo większe zainteresowanie swoją ofertą i sprzedaż. Pozyskanie ruchu z wyszukiwarki, portali społecznościowych, branżowych i lokalnych na witrynę Państwa firmy jest również możliwe. Poniżej nasza propozycja na skuteczną reklamę w internecie.

1# Ruch z wyszukiwarki Google

Pozycjonowanie lub linki sponsorowane Google AdWords


Strona internetowa hotelu, biura księgowego, klubu fitness, warsztatu samochodowego, gabinetu lekarskiego lub kosmetycznego albo innej firmy może być pozycjonowana lub promowana za pomocą reklam sponsorowanych w wyszukiwarce Google.

Jeśli firma świadczy usługi tylko w swoim mieście to bardziej odpowiednie będzie dla niej pozycjonowanie lokalne pod wybrane frazy. Alternatywnie jej właściciel może zdecydować się na płatne linki sponsorowane AdWords. 

Powierzając nam wyświetlanie płatnych reklam sponsorowanych w wyszukiwarce przez konto Google AdWords, nasz klient, właściciel butików z odzieżą damską dla którego stworzyliśmy sklep internetowy sprzedaje o dodatkowe 40% więcej. Jego oferta wyświetlana jest zawsze wtedy, gdy klienci wpisują najpopularniejsze – najbardziej konkurencyjne frazy.

Stronę internetową firmy działającej w branży rozrywkowej, którą wypozycjonowaliśmy dla wybranych zapytań lokalnych odwiedza blisko 60% internautów więcej. Właściciel firmy obserwuje dzięki temu dużo większe zainteresowanie swoją ofertą w sezonie.

Pozycjonowanie i płatna reklama za pośrednictwem Google AdWords im się opłaca. Właśnie dlatego, że przez wyszukiwarkę Google większość z nas wyszukuje produkty lub usługi to także i Państwo mogą zadbać o to, byśmy częściej odwiedzali Waszą witrynę. Nasza firma może w tym pomóc. Rozpoczniemy pozycjonowanie lub uruchomimy płatną promocję w wynikach wyszukiwania. To dobra inwestycja.

Pozycjonowanie nie ma cennika. Wycenę usługi przedstawiamy między innymi na podstawie analizy strony www lub sklepu internetowego. Minimalny budżet dla kampanii linków sponsorowanych Google AdWords to 1000 złotych. Nasza prowizja to 15% (nie mniej, niż 150 zł netto/mc). Z tej oferty korzysta większość naszych klientów. Każdego dnia pracujemy na wspólny sukces. Czy dołączą Państwo do ich grona? Zachęcamy do kontaktu przez dostępny na stronie formularz kontaktowy.

2# Ruch z portali społecznościowych

Social Media = Facebook, Instagram, Twitter i inne portale społecznościowe. Reklama i aktywna obecność.


Znaczna część, także Państwa klientów, co dzień jest i aktywnie udziela się na portalach społecznościowych. Najczęściej jest to Facebook. Social Media na stałe wpisały się w nasze życie. Aktywna obecność i reklama oferty również Państwa firmy na portalach społecznościowych jest więc wskazana.

Przez systematyczne prowadzenie Facebooka i profilu na Instagramie dla naszego klienta, który prowadzi hotel w centralnej Polsce pozyskujemy ruch z tych portali społecznościowych na witrynę obiektu. Przez nasze działania zainteresowane zwiedzaniem oraz noclegiem w regionie osoby dowiadują się o nowościach, pytają o ceny lub opiniują miejsce oraz obsługę. Tworzenie przez naszą specjalistkę od Social Media odpowiednich wpisów, sprawne odpowiadanie na wiadomości i reagowanie na potrzeby użytkowników portali poprawia wizerunek i zwiększa obroty firmy naszego klienta. Dlaczego by nie wykorzystać potencjału mediów społecznościowych również w Państwa biznesach?

Obsługa profili społecznościowych jest przez nas wyceniana indywidualnie. Działania w imieniu hotelu, gabinetu kosmetycznego lub warsztatu samochodowego wymagają różnego typu wpisów i zaangażowania w ich tworzenie oraz obsługę profili. Reklamę w Social Media oraz aktywną obecność na wybranym portalu społecznościowym realizujemy od 615 zł brutto. Aktywną obecność i reklamę na portalach społecznościowych wybiera coraz więcej świadomych klientów. Z zaangażowaniem pracujemy na sukces ich firm. Czy chcą Państwo poznać pomysł na prowadzenie Facebooka albo innego konta społecznościowego dla swojej firmy? Prosimy o kontakt. Telefon kontaktowy +48 607-308-754.

3# Ruch z witryn branżowych i lokalnych

Marketing treści - publikacje na witrynach branżowych i lokalnych. Reakcja na potrzeby klienta.


Marketing treści to przydatna dla nas internautów wiedza w postaci tekstu, infografiki, a nawet wideo ze znanym z telewizji lokowaniem oferty oraz danych oferującej ją firmy. Interesująca klientów treść jest publikowana na firmowym blogu albo w formie artykułu na lokalnym lub branżowym portalu. Jeśli wartość merytoryczna treści dla czytającego ją klienta jest wystarczająca to bardzo często decyduje się na skorzystanie z dołączonej do niej oferty.

Przydatne dla klientów informacje, które tworzymy i publikujemy są przez nas dodatkowo promowane w wyszukiwarce i na portalach społecznościowych. Realizowany przez nas marketing treści świetnie współgra z monitoringiem internetu. Dzięki monitorowaniu sieci szybko reagujemy na potrzeby internauty, który np. szuka pomysłu na prezent dla żony, dobrego stomatologa w okolicy albo noclegu dla rodziny w dowolnej części kraju. W chwilę po jego pytaniu podsuwamy mu konkretną ofertę, którą wcześniej stworzyliśmy na Państwa witrynie lub dołączyliśmy do opublikowanego na innej witrynie artykułu.

Z marketingu treści korzysta coraz więcej firm. Zysk z tej reklamy rozkłada się na dłuższy okres czasu. Na opublikowane już treści wciąż natrafiają nowi, zainteresowani tematem internauci. Zwiększające się dzięki temu zainteresowanie ofertą firm naszych klientów to dobre uzupełnienie innych form reklamy. Reklama w internecie z dodatkowym wykorzystaniem marketingu treści jest coraz częściej wybierana przez klientów, którzy myślą również o długofalowej promocji. Podobne rozwiązanie możemy dołączyć do promocji Państwa firmy. Zachęcamy do kontaktu w sprawie tej możliwości za pośrednictwem dostępnego na stronie formularza kontaktowego.