Strona główna / Marketing afiliacyjny

Marketing afiliacyjny

Marketing afiliacyjny to popularna technika marketingu internetowego, którą wykorzystujemy najczęściej do generowania sprzedaży produktów oferowanych przez naszych klientów w ich sklepach internetowych.

Co to jest marketing afiliacyjny i czym są sieci afiliacyjne?

Marketing afiliacyjny to nic innego jak współpraca między reklamodawcą i zweryfikowanymi wydawcami w ramach sieci afiliacyjnej rozliczana „za efekt”. W ramach marketingu afiliacyjnego to wydawca przejmuje na siebie obowiązek prowadzenia działań marketingowych nakierowanych na sprzedaż. Za każdą zakończoną transakcję uzyskuje ustaloną przed rozpoczęciem kampanii prowizję.

Sieć afiliacyjna to system stworzony i nadzorowany przez tzw. providera, w ramach którego współpracują reklamodawcy i wydawcy będący właścicielami stron www (np. blogów, witryn tematycznych, fanpage’y).

Koszty marketingu afiliacyjnego dla reklamodawcy

Każdy, kto zdecyduje się na zwiększanie sprzedaży produktów dostępnych w swoim e-sklepie za pośrednictwem sieci afiliacyjnej, musi zapłacić prowizję. Jej wysokość wynosi zazwyczaj od kilku do kilkunastu procent wartości transakcji i jest negocjowalna.

MARKETING AFILIACYJNY w naszej ofercie

Zawsze wtedy, gdy decydujący się na współpracę z nami właściciel e-sklepu godzi się na zintegrowanie jego witryny z siecią afiliacyjną, uwzględniamy to w tworzonej przez nas strategii marketingu internetowego. Po naszej stronie pozostają negocjacje z najlepszymi sieciami afiliacyjnymi oraz pełna integracja z e-sklepem klienta. Nasze wynagrodzenie z tytułu negocjacji oraz integracji z siecią filiacyjną jest ustalane indywidualnie. Jeśli chcesz poznać możliwości, jakie oferują wybrane sieci afiliacyjne lub chciałbyś zintegrować swój e-sklep, to zachęcamy Cię do kontaktu z nami przy pomocy dostępnego w górnym menu formularza kontaktowego. W razie potrzeby możesz skontaktować się z nami telefonicznie. Jesteśmy dostępni pod numerem telefonu +48 607-308-754.